"Koca Tecavüzü"nü Kabul Etmeyen Kullanıcının Orta Çağda Sıkışıp Kalan Paylaşımları ve Tepkiler

538PAYLAŞIM

Bunlardan çok var çok!

Kaynak: https://twitter.com/CemKANIBiR

Twitter'da Atasen, Atader, Aileciler isimli oluşumların genel başkanı olduğunu söyleyen H. Cem KANIBİR isimli kullanıcının "Koca tecavüzü" diye bir suç tipini mantıklı buluyor musunuz?" sorulu bir anketine denk geldik.

Ankete katılanların %90'ı hayır cevabını vermiş. Kadınları ve yaşamlarını kendisine dert edinen bu şahıs "Evet" cevabını veren %10'a da epey bi sinirlenmiş

%10'luk kesim için "Bu tip Feminist ve Frijit kadın kitlesi fiziken vajinismus, ruhen paranoya tedavisi altına alınmalıdır" diyerek tepki göstermiş. Ay gülsek mi ağlasak mı bilemedik.

Orta çağ dönemlerinde sıkışıp kalan bu zihniyetin paylaşımı özellikle kadınlar tarafından da tepki çekti. Nasıl çekmesin değil mi?

Profiline kısa bi' göz gezdirdiğinizde paylaşımlarının ne kadar vasat ve düşmanca yapıldığını görebilirsiniz.

Aslında bu tarz insanlara laf anlatmak kendimizi yormaktan başka bir işe yaramıyor ama yine de bir umut yine kendimizi açıklamak zorunda hissediyoruz.

Evet, Türkolog olduğunu söyleyen H. Cem KANIBİR, kadınlar evli oldukları insanlar tarafından tecavüze uğrayabiliyor ve bu bir suç!

Bir kadın evli olduğu için sırf sadece eşi istiyor diye cinsel ilişki yaşamak zorunda değildir. Kadınlara her istediğinizi yapamazsınız. Anlatabildik mi?

Kendisi kadınlarla ilgili çok fazla kafa yoruyor. Her gün düşmanca düşünceler üretiyor.

Ancak bu kadar dayanabildim yazdıklarına. Hadi yorumlarda konuşalım...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
the-architect

Bu herifin ibne olduğuna yemin edebilirim ama ispatlayamam.

liar

Kesin ve net bir dille söylüyorum ki, bu adamı feministler toplanıp tecavüz etmişler. Bu kuyruk acısının başka bir açıklaması olamaz.

merve-cindoruk

Erkekler çok derin sevmesin o zaman bayım! Sürekli kadın cinayeti duyuyorsak ve bu cinayetler erkekler tarafından "sevmiştim" adı altında işleniyorsa sevmeyin derin fln... Gelelim tecavüz kısmına... Eğer severek evlendiyseniz, zaten iki taraf da birbirini mutlaka isteyecektir. Bu genel ve düz mantığımız, işler de hani... Ama... zorba bir adama dönüştüyseniz, can yakmaya başladıysanız, sözlerinizle şiddet uyguluyorsanız eşinize; işte o zaman "karımsın nasıl olsa gel bakim buraya!" diyemezsin. Cinsellik bir çok evlilikte sadece seks gözüyle görüldükçe bu iş çözülmez... Kadınların duyguları vardır, buna önem verin...

ysf.bzkrt

buna adam diyen vardır

pazartesi

Hayırdır? Kime tecavüz etmek istedin de edemedin?

Görüş Bildir