Görüş Bildir

Alaattin Aldemir Haberleri

Alaattin Aldemir ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Alaattin Aldemir ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Alaattin Aldemir Kimdir? Ülkü Ocakları Eski Başkanı Alaattin Aldemir Hakkında Merak Edilenler
Alaattin Aldemir özellikle son günlerde katıldığı televizyon programlarında yaptığı açıklamalarla dikkat çekiyor. Ülkü Ocakları Eski Başkanı Alaattin Aldemir, Halk Tv'de konuk olduğu programda ''Bir mafya grubu üzerinden Kılıçdaroğlu'na hamle yapılacağıyla ilgili duyumlarım var.'' ifadeleriyle gündem oldu. Peki,Alaattin Aldemir kimdir? Alaattin Aldemir kaç yaşında ve nereli? Alaattin Aldemir'in eğitim hayatı ve kariyeri...Alaattin Aldemir hakkında merak edilenler içeriğimizde.
Kılıçdaroğlu'na Yeni Operasyon İddiası: "Ahtapotun Kollarını Deşifre Etmenin Zamanı Gelmedi mi?"
Kemal Kılıçdaroğlu, AK Parti döneminde iş insanlarına 418 milyar dolar sermaye aktarımı yapıldığını geçtiğimiz Ocak ayında söyledi. CHP lideri Kılıçdaroğlu, AK Parti'ye yakın iş insanlarından 418 milyar doları geri alacağını da açıklama yaptığı günden bu yana sık sık tekrarladı. Cumhuriyet Gazetesi yazarı Barış Terkoğlu, AK Parti'ye yakınlığı ile bilinen iş insanlarının CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu hakkındaki tedirginliklerini kaleme aldı.