Görüş Bildir

yeditepe2023 Haberleri

Üniversite tercihleri ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Taban puanları, başarı sıralamaları ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Uzay Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları 2023: Üniversitelerin Uzay Mühendisliği Puanları
2023 yılında yapılmış olan YKS sınavının sonrasında adaylar tercih dönemini beklemeye başladı. 2023 yılınsa sayısal bölümden Uzay Mühendisliği bölümünü isteyen öğrenciler taban puanlarını, başarı sıralamalarını ve kontenjanlarını araştırmaya başlamıştır. Sizler için taban puanlarından, başarı sıralamalarından ve kontenjanlarından oluşan YÖK'ün belirlediği net sonuçlardan oluşan bir liste hazırladık.
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Taban Puanları 2023: Yeni Yüzyıl 2 Yıllık ve 4 Yıllık Başarı Sıralamaları
Üniversite adayları için tercih başladı. TYT ve AYT sınavının açıklanmasıyla birlikte milyonlarca aday için süreç başladı. Öğrenciler, tercih edecekleri üniversitelerin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırıyor. Aday öğrencilerin ilgilendiği üniversitelerden biri olan İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi taban puanları ve başarı sıralamaları da YÖK tarafından açıklandı. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi 2023 taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanları.
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Taban Puanları 2023: HKÜ 2 Yıllık ve 4 Yıllık Başarı Sıralamaları
TYT, AYT ve YDT sınavlarının açıklanmasının ardından üniversite sınavına giren adaylar heyecan dolu tercih dönemine başladı! Bu heyecan dolu dönemde öğrencilerin merak ettiği üniversitelerden olan Hasan Kalyoncu Üniversitesi taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanları YÖK tarafından açıklandı.İşte Hasan Kalyoncu Üniversitesi 2023 taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanları.
Hacettepe Üniversitesi Taban Puanları 2023: HÜ 2 Yıllık ve 4 Yıllık Başarı Sıralamaları
Üniversite sınavına giren adayların tercih maratonu başladı! TYT, AYT ve YDT sınavlarının açıklanmasıyla beraber birçok aday üniversiteleri araştırmaya başladı. Öğrencilerin en çok merak edip yerleşmek istediği üniversitelerden biri olan Hacettepe Üniversitesi taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanları YÖK tarafından açıklandı. Bu heyecanlı tercih maratonunda olan üniversite adayları için Hacettepe Üniversitesi taban puanlarını, başarı sıralamalarını ve kontenjanlarını sizler için derleyip liste haline getirdik. İşte Hacettepe Üniversitesi 2023 taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanları.
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Taban Puanları:  BANÜ 2 Yıllık ve 4 Yıllık Başarı Sıralamaları
Üniversite adaylarının beklediği dönem başladı. TYT ve AYT sınavlarının ardından öğrenciler tercih edeceği üniversiteleri araştırmaya başlıyor. Öğrenciler, tercih edecekleri üniversitelerin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını merak ediyor. İşte aday öğrencilerin merak ettiği üniversitelerden biri olan Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanları...
Makine Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları 2023: Üniversitelerin Makine Mühendisliği Puanları
2023 yılında üniversite sınavına girmiş olan öğrenciler, tercih dönemini sabırsızlıkla bekliyorlar. Sınavları biten adaylar şimdi de tercih yapmak istedikleri bölümlerin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırıyor. YKS sınavının ikinci oturumu olan AYT sınavında sayısal çözen ve Makine Mühendisliği bölümünü okumak isteyenler, devlet ve vakıf üniversitelerinin Makine Mühendisliği taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırıyor. 2023 yılı Makine Mühendisliği taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanları...
İnşaat Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları 2023: Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Puanları
Üniversite sınavına girmiş olan adaylar, tercih yapacakları için oldukça heyecanlılar. Sınav streslerinin ardından öğrenciler hayalini kurdukları bölümün taban puanlarını, başarı sıralamalarını ve kontenjanlarını araştırmaya başladılar. Sayısaldan sınava girip İnşaat Mühendisliği bölümünde okumak isteyen adaylar, İnşaat Mühendisliği taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanlarını araştırıyor. Hep birlikte İnşaat Mühendisliği bölümünün taban puanlarına, başarı sıralamalarına ve kontenjanlarına bakalım.
Abdullah Gül Üniversitesi Taban Puanları 2023: AGÜ 2 Yıllık ve 4 Yıllık Başarı Sıralamaları
Üniversite adayları için heyecan verici dönem başladı. TYT ve AYT sınavının açıklanmasının ardından adaylar için tercih maratonu sürüyor. Öğrenciler, tercih edecekleri üniversitelerin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırıyor. Aday öğrencilerin merak ettiği üniversitelerden biri olan Kayseri Abdullah Gül Üniversitesi taban puanları ve başarı sıralamaları da  YÖK tarafından açıklandı. İşte Abdullah Gül Üniversitesi 2023 taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanları.
Hukuk Fakültesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları 2023: Özel ve Devlet Üniversiteleri Hukuk Taban Puanları
2023 yılında üniversiteye giriş yapacak olan adaylar, tercih dönemi için son derece heyecanlı. Tüm YKS oturumlarının sonlanmasının ardından öğrenciler, tercih yapmak istedikleri bölümlerin taban puanları ve başarı sıralamaları hakkında araştırmalar yapmaya başladı. AYT sınavında eşit ağırlık çözen ve geleceğini Hukuk Fakültesi'nde devam etmek üzere kuranlar, vakıf ve devlet üniversiteleri Hukuk Fakültesi taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanlarını arıyor. İşte 2023 Hukuk Fakültesi taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanları...