Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Youtuber Olsan Ne Tür Videolar Yapardın?

638PAYLAŞIM

Youtuber olmak artık çok moda. Bakalım tercihlerine göre senin tarzın ne olurdu?

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim.

Kadın
Erkek

2. Videolarını ne ile çekerdin?

Bilgisayarımın kamerasıyla
Telefonumla
GoPro vs
Profesyonel Kamera

3. Bir dizi karakteri seç o halde!

4. Peki biraz da senden bahsedelim. Kendini iyi hissetmediğin zamanlarda hangisi senin yapacağın tarzda bir hareket?

İçime kapanırım.
Patlamaya hazır bomba gibi olurum.
Sevdiğim şeyleri yapmaya çalışırım.
Uzun yürüyüşler yaparım. Yalnız kalmayı tercih ederim.
Sevdiklerimle birlikte olmaya çalışırım.
Yemek yerim.

5. Peki en çok hangi tip insan sinirini bozar?

Kendini beğenmiş tipler.
Şımarık tipler.
Boş konuşan tipler.
Cahil tipler.
Kimse sinirimi bozamaz.
İnsanların %98'i sinir bozucu zaten?

6. Bir sosyal medya seç!

Twitter
Facebook
Instagram
Tumblr
Pinterest
Youtube

7. Peki biraz da hayal kuralım. Youtube'da kazandığın parayı nasıl harcardın?

Müzik işine girerdim. Hazır param da var.
Daha ciddi bütçeli video işlerine girerdim. Kısa film, internet dizisi vs.
Kitap yazardım.
Kendi markamı yaratırdım.

8. Peki tatile ya da yaşamaya gidecek olsan (video çekmeye devam edeceksin tabii ki) hangisi olurdu?

Paris
Los Angeles
Berlin
New York
Tokyo
Londra

Makyaj videoları çıktı!

Farklı tarzlar, farklı senaryolar için ürettiğin makyajlarını tatlı ve güler yüzünle birleştirip, hem öğretici hem de eğlenceli videolar yapabilirsin. Kendini izleyicilerine bağlayabilirsen kesinlikle çok başarılı olacaksın biliyoruz. Bi dene bizce :)

Oyun videoları çıktı!

E zaten oyun oynamayı seven bir yapıdasın? Bunu yaparken twitch'den yayın da yapabilirsin. Güzel bir edit ile video haline de getirebilirsin. Sakın küçümsemeye kalkma, Youtube'un en çok kazananı bir oyun kanalının sahibi. Ondan dolayı bir düşün deriz biz.

Bilimsel/Eğitici videolar çıktı!

Zaten araştırmayı, öğrenmeyi seven bir insansın, e elinin altında internet de var. Neden bu olayı biraz daha genişletip, biraz daha öğretici olmayı denemiyorsun. Hem doğru frekansı yakalarsan, insanların senden öğrenecekleri çok fazla şey var. İki taraf da kazanıyor :)

Teknolojik ürün inceleme videoları çıktı!

Bir ürün almadan önce herkesin yaptığı bir şeydir aslında ürün incelemeleri. En kötü okuruz hepimiz. Bunlar dışında da merak ettiğimiz şeyleri inceleyen biri, eğer bizimle doğru bağlantıyı kurabilirse 20 dk izliyoruz, bu da ortada. Hem incelemen için hediye gönderilen teknolojik aletler de cabası :)

Vlog çıktı!

media.giphy.com

Samimi ve keyifli bir yanın varsa, izleyicileri de kendine yakın hissettirmeyi başaracak ve en temelinde istediğin şeyleri yaparken kendini videoya çekip bir nevi günlük tutmak kadar güzel bir şey olabilir mi? Hem para da kazanacaksın. Hem ünlü de olacaksın. Belki bir taraftan başka bir şey yapar, bir taraftan da vlog yaparsın, kim bilir?

Komedi videoları çıktı!

Eğer çevreni ve insanları gözlemlemede iyiysen, çevrendekileri güldürmeyi de başarabiliyorsan çok çok denenesi bir kanal. Bir senaryo üzerinden gidersin ya da her şey doğaçlama takılırsın, bu senin bileceğin şey, ama denemende kesinlikle fayda var.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
oyunose-774

Oyun videoları çıktı zaten hayalim oyun Twitch Youtube 😂 hadi hayırlısı şans dileyin bi PC toplayabilsem direk giricem Allah'ın (c.c) izniyle

sude-durak

Aynen bende

ibrahim-ozler1

oyun

gonul-coban1

Makyaj videoları çıktı! Farklı tarzlar, farklı senaryolar için ürettiğin makyajlarını tatlı ve güler yüzünle birleştirip, hem öğretici hem de eğlenceli videolar yapabilirsin. Kendini izleyicilerine bağlayabilirsen kesinlikle çok başarılı olacaksın biliyoruz. Bi dene bizce :)

umut-bykl

VLOG İŞTE BUUUU ALİ MUHSİN ATA GİBİ OLUCAM YEEEYY ANCAK COSPLAYDA YAPICAM C: HA BİRDE VLOG İÇİN İLLE GOPRO KAMERA GEREKLİ DEİL TELEFONUN iPhone ise rahatlıkla selfie çubuğu yardımı ile telefonundan video çekebilirsin c:

enes-ozen7

la bune alaka twitxh le ilgim yok ama çekebılırsın dıyo E zaten oyun oynamayı seven bir yapıdasın? Bunu yaparken twitch'den yayın da yapabilirsin. Güzel bir edit ile video haline de getirebilirsin. Sakın küçümsemeye kalkma, Youtube'un en çok kazananı bir oyun kanalının sahibi. Ondan dolayı bir düşün deriz biz. diyoooooooooooo

Görüş Bildir