Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yok Artık! Caner Erkin, Asena Atalay'ın Striptiz Kulübünde Direk Dansı Yaptığını İddia Etti!

1.6bPAYLAŞIM

Oğlunun velayetini almak için eski eşi Asena Atalay'a dava açan Caner Erkin, çocuğunun annesi hakkında inanılmaz suçlamalarda bulundu!

Türk magazin dünyasının şüphesiz ki en olaylı çifti Caner Erkin ve Asena Atalay 2010 yılında evlenmiş, bir de çocukları olmuştu.

2013 yılında Asena Atalay'ın Berkay'la görüntülenmesinin ardından, evlilikleri ihanet dedikodularının gölgesinde devam etmişti.

Caner Erkin, tüm sorular karşısında sessizliğini korumuş, eşinin arkasında durmaya devam etmişti.

Erkin ve Atalay çifti, geçtiğimiz yıl ani bir kararla yollarını ayırdılar.

Boşanmaları da, ilişkilerindeki her türlü kriz gibi sessiz sedasız gerçekleşti.

Her şey yolunda görünüyordu; ta ki Caner Erkin ve Şükran Ovalı'nın hayatlarını birleştirmesine kadar!

Çift arasındaki gerilim, Asena Atalay'ın; Şükran Ovalı'yla düğününün hemen ardından Caner Erkin'e başlattığı icra takibi ile yükselmeye başladı.

Asena Atalay'ın 451 bin 151 TL'lik icra takibi, Caner Erkin'i çıldırtmaya yetti de arttı bile.

Caner'in Instagram'ından yaptığı bu paylaşım, herkesi şok etti!

Zira Erkin, aldatıldığını itiraf ediyor; çocuğunun velayetini alacağını da açıkça ifade ediyordu. İşte o paylaşımın altına düştüğü not:

"Bugün basından Asena Atalay'ın hakkımda oğlum Çınar'ın masraflarını ödemediğim gerekçesiyle icra takibi yaptığını öğrendim. 
Bu tamamen yalandır. Öncelikle her zaman olduğu gibi bundan sonra da oğlumun giderlerini sorumluluk bilincinde olan bir baba olarak sonuna kadar karşılayacağımın bilinmesini isterim. 
Öte yandan şu gerçeklerin de bilinmesini istiyorum. Bu güne kadar susmamın tek sebebi oğlumdu. Sizin de bildiğiniz üzere evlilik birliği sürecinde 3. kişilerle birlikte olan Asena Atalay'a karşı boşanma aşamasında hiç bir hukuki hakkımı kullanmadım. Maneviyatımı oğlumun zarar görmemesi için hiçe saydım.. Hatta sahip olduğum her şeyi kendisine ve ailesine vererek tamamen kurtulmayı amaçladım. Ama gördüm ki benim oğlumu zedelememek adına yaptığım ne varsa, üzerini örttüklerim ne varsa onları ortaya çıkarmak için elinden gelen yapan bir şahıs ve aileyle karşı karşıyayım. 
Üzülerek ifade ediyorum ki oğlum Çınar, akıl sağlığından yoksun, kendi menfaat ve çıkarlarını ön planda tutan ve bunun için sınır tanımayan, annelik bilincinden tamamen uzak bir anneye sahip. Ben oğlumun sağlıklı bir ortamda ve ailede, benimle birlikte büyümesi için her türlü çabayı göstereceğimi ve yasal haklarımı kullanacağımı belirtmek istiyorum. 
Her şeye sıfırdan başladığım ve mutlu olduğum şu günlerde buna gölge düşürme çabasının takdirini de sizlere bırakıyorum."

Asena, bu ağır paylaşıma "dava sürecindeyiz" diyerek, cevap vermedi.

Ardından geçtiğimiz günlerde verdiği röportajda "Ben ne paragözüm, ne de vampirim” diyerek, hakkında yapılan haberlere yanıt verdi.

Erkin, çocuğunun velayetini almaya kararlıydı, bunun için davayı açtı bile!

İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvuran Caner Erkin, dava dilekçesinde çocuğunun annesi, eski eşi Asena Atalay hakkında inanılmaz iddialarda bulundu:

Hamilelik döneminde zayıflama hapları kullanarak çocuğun sağlığını hiçe saydı."

"Çocuğuyla geçirmesi gereken zamanı birtakım özel ev partilerinde, hatta striptiz kulüplerinde direk dansları yaparak geçiriyor."

"Oğlunun doğum günü partisine bile mumlar üflendikten sonra katılıp erkenden ayrıldı. Çocuğum annesinin yanında değil, haftanın birkaç gecesi bakıcısının evinde yatıyor.”

Caner, evli oldukları dönemde bir partide direk dansı yapan ve bunu Instagram'da da takipçileriyle paylaşan Asena'ya o zaman da çok sinirlenmiş, fotoğrafı hemen sildirmişti.

Başlatılan icra takibinin ardından kılıçlarını kuşanan Caner Erkin, bakalım bundan sonra neler yapacak?

Veya Asena Atalay, bu ağır iddialara ne yanıt verecek?

Belki de en önemlisi anne ve babasının arasındaki bu savaştan çocukları nasıl yara almadan kurtulabilecek? 😔

Dileriz ki aralarındaki anlaşmazlık kısa süre içinde son bulur ve çocukları bu olaydan en az şekilde etkilenir! 🙏

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yucekedi

Çocuğu şu kadının elinden alsınlar,iğrenç bir anne.

adnanskisenses

Sen bir de benim direğimi gör diyeceğim ama olmayacak aq karısı.

yilmaz-onal

bu kadında her şey beklenir beni hiç şaşırtmadı..çocuğa yazık inşallah velayetini babasına verirler..böyle bir kadından ne eş olur ne anne..inşallah tek kuruş parada alamaz canerden..caner umarım bundan sonra evlendiği eşini daha dikkatli seçmiştir..gitsin berkayla rahat rahat düzüşsün şimdi asena..berkay'ında bu kadınla ciddi düşünmediğine adım gibi eminim..ciddi bir şey düşünülecek bir kadın değil zaten..

ezgisen

çocuğa yazık be

hecaitomix

İnanılmaz suçlama demişsin başta. Suçlama yok ki karı zaten yapıyomuş işte bu direk olayını. Editörler çok bozdu çok.

Görüş Bildir