Görüş Bildir
Haberler
Yiyeceklerde Sıcak-Soğuk Tercihini Yap Ne Kadar Sıcak Bir İnsan Olduğunu Söyleyelim!

etiket Yiyeceklerde Sıcak-Soğuk Tercihini Yap Ne Kadar Sıcak Bir İnsan Olduğunu Söyleyelim!

Verilen yiyecek ve içeceklerden hangisini sıcak hangisini soğuk sevdiğini seç, sana nasıl bir kişiliğin olduğunu söyleyelim. Nesin sen sıcak mı, soğuk mu?

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Çorbayı sıcak mı seversin, soğuk mu?

2. Makarnayı sıcak mı seversin, soğuk mu?

3. Çikolata tercihin hangisinden yana olur?

4. Kahveniz nasıl olsun efendim?

5. Peyniri nasıl seversin?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Eti sıcak mı seversin, soğuk mu?

7. Çayı nasıl seversin?

8. Sandviç soğuk mu olmalı, sıcak mı?

9. Kek sıcak mı olmalı, soğuk mu?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Sen sıcakkanlı bir insansın!

Senin için yaz da olsa kış da olsa yemek sıcak yenmelidir. Sıcak yeyip sıcak konuşanlardansın. Etrafına sıcacık enerji saçıyorsun, güneş gibi. İnsan senin yanına gelince morali bozuk olsa da içi mutluluk doluyor, seviniyor. Sevgi doluluğun aşk hayatına da yansıyacak ve yakın zamanda ellerini sıcacık tutan sevgiline kavuşacaksın. Bazen ani agresif  olman en büyük karakter özelliklerinden birisi. Böyle mutlu ve sıcak kalabilmek böylesine acımasız dünya için insanı mutlu ve umutlu bir hale getiriyor. Hep böyle kal.

Bu kadar soğukluk fazla!

Soğuk yiyecekler sağlık açısından gerçekten daha yararlı olduğunu duyduk. Bu senin için harika çünkü geç yaşlanacaksın. Tabi görüyoruz ki sen sadece soğuk yiyecekten değil gamsızlıktan da genç kalacaksın gibi. Bu ne kadar rahat ve inat içerisinde geçen bir hayattır üstadım. Olaylara yaklaşımındaki soğukkanlılık insanları şoka uğratıyor. Dünya yıkılsa umurunda değilmiş gibi tavırlar falan... İnsanlardan çabuk sıkılan ve etrafında çok insana yer vermeyen bir yapın var. Bu durum seni dostlarından kazık yemek için önlemmiş gibi dursa da sanki biraz üzüyor gibi. Neden başka arkadaşlara ve dostlara izin vermiyorsun ki? Bu soğuk duruşun ayrı bir coolluk katıyor tabi burayı tartışmaya gerek bile yok. Sendeki karizma herkesi üzüyor be çiçeğim.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
590
404
196
159
78
65
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?