Yıllar Sonra Eski Eşini Aldatma Haberleriyle Yeniden Gündeme Gelen Pınar Altuğ'un Şöyle Bir Geçmişine Gidelim Dedik!

4PAYLAŞIM

"Çocuklar Duymasın" dizisinde yıllarca kadrolu anne rolünü oynayan ve hepimizin aklına "Meltem" karakteriyle kazınan Pınar Altuğ, oyunculuğu kadar ilişkileriyle de gündeme gelmeye devam ediyor. İşte son haftalarda konuk olduğu programda yaptığı açıklamalarla çok konuşulan Pınar Altuğ’un geçmiş ilişkileri ve hakkında çıkan aldatma iddiaları…

Pınar Altuğ’un hayatımıza girişi 1994 yılında Türkiye güzeli seçilmesiyle oldu. Daha sonra 2000 yılında bir süredir birlikte olduğu tekstilci Umut Elçioğlu’yla evlendi.

O sıralarda "Çocuklar Duymasın" dizisi sebebiyle zaten gündemdeydi. Fakat eşi askere gittiğinde ortaya atılan iddialar kariyerinin önüne geçecek türdendi!

Eşi askere gittikten sonra, Pınar Altuğ’un eşini aldatıyor oluşu gündemi baya bir meşgul etmişti.

E ne Altuğ’dan ne de "aldatılan eş" Uğur Bey’den açıklama gelince neredeyse Oscar ödülü alacak çapta senaryolar üretilmeye başlanmıştı! Daha sonra Pınar Altuğ, ortalıkta dolaşan bu söylentilerin arkasını kesmek için olacak, "Üçüncü bir kişi yok, boşanmak ortak kararımız." tarzında bir açıklama yapmıştı.

Umut Bey o dönemde pek fazla konuşmamış, arayan gazetecilere "Ne için aradığınızı biliyorum, bu konuda konuşmak istemiyorum!" deyip, konuyu kapatmış kendince.

Fakat aldatılma olayını nasıl öğrendiği konusu yine günlerce gündemden düşmemiş. Söylenenlere göre askerdeyken, eşinin soğuk ve uzak tavırlarından şüphelenen Umut Bey, izne ayrılarak gizlice eve gelmiş ve Tony’yi camdan kaçarken görmüş! Ünlüler ve yakınları camdan kaçmayı seviyor galiba!

Pınar Altuğ, "Çocuklar Duymasın" dizisinde oynadığı dönemde anne olmamasına rağmen "Yılın Annesi" ödülünü almış.

Gerçek hayatla dizileri zaman zaman ayırmakta zorluk çeken milletimiz, "Süleyman Çakır" öldüğünde cenaze namazını kılmıştı! Buna da şaşırmadık o yüzden! İddialar gündemi meşgul ederken, Altuğ çok sevilen rolüne de veda etmek zorunda kalmış.

Tony Bey de Altuğ’un kendisini Can Tezal ile aldattığını iddia etmiş. Ama evli olmadığı için eski eşi kadar sinirlenmemiş! E tabi, sevgiliyken aldatmak çok da şey değil!

Son olarak Altuğ, katıldığı programda gelen aldatma soruları üzerine "Sana ne!" çıkışıyla tekrar gündemde.

Özel hayatı tabii, yalnızca kendini ve etrafındakileri ilgilendirir. Fakat Pınar Hanım, size bir haberimiz var: Siz ünlüsünüz!

Siz De Meşhur Sokak Pilavını Özlediniz Mi? İşte Herkesi Kendine Hayran Bırakan Meşhur Sokak Pilavcılarının Sırları! - onedio.com
Siz De Meşhur Sokak Pilavını Özlediniz Mi? İşte Herkesi Kendine Hayran Bırakan Meşhur Sokak Pilavcılarının Sırları! - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
230313

Asla okumadım sadece oy verip yorum yazmak için tıkladım. SİZE NE? Bu arsızlıktır sadece ünlü olduğu için özellikle de evli çocuklu olan bir kadının hiç bilmediğiniz geçmişini sorgulamak arsızlıktır.

momster

Aferin harika bir haber! Süpersiniz bir kadın bu kadar aşağılanır ve damgalanırdı!

gizem-kavasoglu

yo gerçekten size ne ? sevdiğim onedioda feminst eşitlikçi olduğunu düşündüğüm bir siteye bu yakışmadı. bu tarz aldatan bir sürü erkek var itibarlarını korudukları gibi artıyor bile. geçmişi açmak ne haddinize kadın dedi ki boşanmak isteyen davayı açan bendim demek ki dışarıdan göründüğü gibi değilmiş olay .

cengizhan-cebe

Hem feninist hem eşitlikçi nasıl oluyor 🧐

tulay.

yıl 2020 ve hala bu soru🤪🤦‍♀️

Görüş Bildir