Yıldız Tilbe Sahnede Müzisyenleri Azarladı: 'Ya Bana Uyacaksınız ya da Hepiniz Hoşça Kalın'

-

Yıldız Tilbe sahne aldığı bir konser sırasında açtı ağzını yumdu gözünü. Sahnede aşırı sinirlenen Yıldız Tilbe'nin müzisyenlerini azarladığı anlar ise cep telefonu kamerası tarafından kaydedilerek 'Söylemezsem Olmaz' programında yayınlandı.

Ece Erken ve Bircan Bali'nin Beyaz TV'de sunduğu Söylemezsem Olmaz'da yayınlanan görüntülerde Yıldız Tilbe müzisyenlerini azarlarken görülüyor.

Yıldız Tilbe, elinde mikrofonuyla müzisyenlere şunları söyledi;

"Niçin ritm kanalını bozuyorsun? Neden almıyorsun? Eşek miyim ben burada? Bak ben sana bir şey yapıyorum, söyledim de bana uyacaksın dedim. Ben size uymayacağım. Siz bana uyacaksınız dedim. Hata yapma! Ne söyledim ben? Ne söyleyeceksin bana? Söylemedim mi? Söyledim. Söylemedim mi? Söyledim değil mi? Siz bana uyacaksınız dedim mi? Dedim değil mi? Niçin bana uymuyorsunuz? Ben niye ilk şarkımdaki metronomla devam edemiyorum. Kesme diyorum sana. Niye duruyorsun abicim, kardeşim? Neden duruyorsun yavrum? Ben buraya hiçbirinizi görmeye gelmedi. Kendim için de gelmedim. Anladın mı? Bu işi yaptığım için geldim. İş için geldim. Çalışmaya. Başka hiçbir amacım yok. Tamam mı? Ya bana uyacaksınız ya da hepiniz hoşça kalın. Ben burada böyle söylerim sabaha kadar. Hiç sorun yok. Hiçbir zaman olmadı yani. Tamam mı? Benim dediğim olacak. Şef benim! Kimse değil. Ona göre kalıyorsan kal yoksa hoşça kal."

İşte o anlar:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir