Görüş Bildir

Yeni Şafak Yazarı: 'Oğuzhan Asiltürk Aşı Olmadığı ve Maske Takmadığı İçin Vefat Etti'

Haberler
> Yeni Şafak Yazarı: 'Oğuzhan Asiltürk Aşı Olmadığı ve Maske Takmadığı İçin Vefat Etti'

Eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı ve Yeni Şafak yazarı Bülent Orakoğlu, Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanı ve Milli Görüş Vakfı Genel Başkanı Oğuzhan Asiltürk’ün 'aşı olmadığını ve maske takmadığı için koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiğini' söyledi.

Eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı ve Yeni Şafak yazarı Bülent Orakoğlu, tedavi gördüğü Ankara Şehir Hastanesi'nde 1 Ekim’de hayatını kaybeden Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanı ve Milli Görüş Vakfı Genel Başkanı Oğuzhan Asiltürk’ün 'aşı olmadığını ve maske takmadığı için koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiğini' yazdı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Asiltürk’ün 'kalp durması' nedeniyle hayatını kaybettiğini açıklamış, aşı ile ilgili soruya bu tür bilgilerin hasta yakınlarının rızası olmadan paylaşılamayacağını ifade etmişti.

Asiltürk’ün siyasi geçmişi hakkında bilgiler aktaran Orakoğlu, “Milli Görüş’ün Erbakan’dan sonraki lideri Oğuzhan Asiltürk, tedavi gördüğü hastanede koronadan vefat etti” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la buluşmuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la buluşmuştu

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın Asiltürk’e gerçekleştirdiği ziyareti hatırlatan ve daha sonra yaşanan tartışmalara değinen Orakoğlu, şöyle devam etti:

'Asiltürk, son dönemde de AK Parti ve Saadet Partisi arasında köprü görevi görüyordu. Cumhur İttifakı içinde yer alarak hem dış güçlerin oyunlarını bozmak hem de seçimlerde yüzde 0.68 oy alan SP’yi hak ettiği bir konuma çıkarma derdindeydi. Ancak aşı olmadığı ve maske takmadığı için Koronaya yakalanarak vefat etti.'

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
46
16
10
6
6
3
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Barney

tek tek gidiyolar. akmasa da damlıyo yine iyi.

exorcist

iki seçenek var tercih onların ya yüze maske yada g..te pamuk

voyvals men

Hay aq ne aşıymış ya sanırsın ölümsüzlük iksiri, milletle taşak geçiyorlar atlamayın hemen aşının bir halta yaradığı yok bağışıklığınızı güçlendirin gerisi h... Devamını Gör