Yayında Olduklarını Fark Etmedi! Ünlü Sunucu Ryan Seacrest, Katy Perry'ye Sorduğu Soruyla Şaşırttı!

411PAYLAŞIM

Katy Perry'nin sunucu koltuğunda oturduğu, sunuculuğunu Ryan Seacrest'ın yaptığı "Americal Idol" yarışmasında sürekli garip anlar yaşanmakta! Bu kez ise olanlar herkesi şaşkınlıklar içinde bıraktı.

BuzzFeed'in derlediği içeriği sizlerle paylaşıyoruz:

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/benhenry/ryan-s...

"American Idol" yarışmasının 16. sezonu devam ederken, jüri koltuğunda oturan Katy Perry "wig" ve bir yarışmacıyı kandırarak öpmesi gibi olaylar ile gündeme gelmişti.

Fakat anlaşılan o ki, utanç verici anların sonu henüz gelmemiş. Yakınlanan son bölümlerden birinde sunucu Ryan Seacrest, yayında olduklarını fark etmeyerek Katy Perry ile garip bir muhabbet içinde bulundu.

Perry'nin yayında olduklarını belirtmesini duymazdan gelmiş gibi görünen Seacrest, sanatçının annesine iltifat etti. Şaşıran Perry ise "Umarım armut dibine düşüyordur." şeklinde cevap verdi.

Daha sonra kameraya bakan Seacrest yayında olduklarını fark etmemiş olacak ki, Perry'ye geri döndü.

Perry "Henüz değilim." deyince ise "Bu konuda konuşmak ister misin?" dedi! Lionel Richie'nin ise arkada "Başlama, başlama!" denildiği duyuluyor.

Bu diyaloğun hemen ardından ise Ryan Seacrest'ın yayında olduklarını fark ettiği o garip an görülüyor!

Sonra ise kimsenin ne olduğunu anlamadığını onaylarcasına Perry yayında olup olmadıklarını soruyor.

İnsanlar da yaşanan garip anın ardından Twitter'da şaşkınlıklarını paylaştılar. Bir izleyici şöyle diyor: "Katy Perry'nin resmen Ryan Seacrest'a kameraların çalıştığını söylemesi gerekti ama o yine de asılmaya devam ediyor, anne olup olmadığını soruyor ve 'hayır' dedikten sonra 'bu konuda konuşmak ister misin?' mi diyor? Neler oluyor, rahatsız oldum."

"Az önce Ryan Seacrest Katy Perry'ye henüz çocuğu olmaması ile ilgili konuşmak ister mi diye mi sordu? Belki yanlış duymuşumdur. Artı, annesine mi asılıyordu? Çok garip ve rahatsız edici."

"Az önce American Idol'daki Ryan Seacrest'ın o garip anı neydi öyle? Çok rahatsız oldum."

"Kimsenin geri döndüklerini farketmediği için American Idol'da yaşanan gecikme ve Ryan Seacrest'ın Katy Perry'ye anne olup olmadığını ve yardım etmesini ister mi diye sorması beni çok rahatsız etti. Uygun bir soru mu bu? Hiç sanmıyorum."

İşte o garip anlar:

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Twitter dan yazanlar America'nin çomarları Trump'a oy veren kitledir kesin. Ben bile espiri oldugunu anlıyorum bu kırık Ingilizcem ile. Anlamamak için çomar olmak lazim.

Gizli Kullanıcı

Ulan herif de farkında tanıtım ve şaka amaçlı çok kasmayın lütfen

ufukdiyoki

Tüm dünyada beleş reklam. Başarılı bir çalışma olmuş.

karayel2009

ne var ki bunda. asılıyor masılıyor.. abartmayın..

mehmet-emin-alici

adam canlı yayında katty peri ye ayar veriyo bu kacıncı seviye umsatd

Görüş Bildir