Görüş Bildir

etiket Yavuz Bingöl: 'Son Nefesime Kadar Erdoğan'ın Yanındayım'

Anasayfa > Gündem

Sanatçı Yavuz Bingöl Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bir dünya lideri olduğunu ve son nefesine kadar yanında olacağını söyledi. Bingöl 'Erdoğan'la olan yakınlığım bazılarının ağrına gitti. Erdoğan'ı sevmek suç mu? Ben kendisinin duruşunu seviyorum. Erdoğan, herkesin saldırdığı bir dönemde bize sahip çıktı' açıklamalarında bulundu.

Fotoğraf: Metin Arabacı

Günaydın'dan 'Her Kafadan Bir Ses'e konuşan  ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı duyduğu sevgiyi anlatan Bingöl şunları söyledi;

Erdoğan'ı sevmek suç mu?

Erdoğan'ı sevmek suç mu?

'Erdoğan'la olan yakınlığım bazılarının ağrına gitti. Erdoğan'ı sevmek suç mu? Ben kendisinin duruşunu seviyorum. Erdoğan, herkesin saldırdığı bir dönemde bize sahip çıktı' diyerek kendisine vefa borcu olduğunu, ölene kadar da Erdoğan'ın yanında olacağını belirtiyor.

Cumhurbaşkanının kültür-sanat projeleriyle yakından ilgilendiğini anlatan Bingöl, sözlerine şöyle devam ediyor: 'Sayın Cumhurbaşkanına, Ahmet Yesevi müzikalinden bahsettiğimde, hemen hayata geçirmemizi, kendisinin de gereken desteği vereceğini ifade etti. Yabancılarla birlikte Mevlana'nın da etkilendiği Ahmet Yesevi'yi tanıtmak için uluslararası bir müzikal hazırlıyoruz.

Erdoğan dünya lideri

Erdoğan dünya lideri

Bingöl, şöyle devam etti: 'Sayın Erdoğan ile ilk kez yan yana gelmiyorum ki ben. Başbakan olduğu yıllarda da, sanatçıların düşüncelerini dikkate alan ve onlara itibar eden bir lider olan Cumhurbaşkanımızla, sürekli yan yana gelmişimdir. Bir ülkenin sanatçısı; siyasetçisi ile de oturur kalkar, vatandaş ile de sohbet eder. Ben otobüsle seyahat eden, gemiyle karşıya geçen, halkın içinde olan biriyim. Bazılarının içlerindeki Erdoğan düşmanlığını doğru bulmuyorum. Erdoğan, siyaset döneminde oyunu sürekli artıran, halkın seçtiği bir lider. Doğal olarak dostu da, düşmanı da, çekemeyeni de olacaktır. Benim kendisine çok büyük saygım ve sevgim var. Kendisi çok büyük bir dünya lideri. Ben onu seviyorum, siyasetini seviyorum.'

Yavuz Bingöl'ün sözleri sosyal medyada büyük tepki topladı...

Yavuz Bingöl'ün sözleri sosyal medyada büyük tepki topladı...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
502
310
106
75
46
32
13
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Dilay Özdemir

Alevilerin yüz karası.Öz kardeşi ;iyi ki annem alzheimer dedikten sonra sözün bittiği yer.

Anakin

Ne yapsın alevileri katleden chp'nin yanında mı olsun.

Quest007

Saray soytarısı