Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yatakta Hangi Kedi Gibisin?

-

Yabani mi? Tembel mi? Estetik mi? Görelim...

1. Yeni bir ilişkiye başladığın zamanlarda hangisi daha çok senin yapacağın tarzda bir hareket?

İstediğimi alana kadar her yolu denerim.
Flört eder eder, sonra kendimi geri çekerim.
Kıskandırmak için isteksiz davranırım.
Sosyal medya hesaplarına bir güncelleme yaparım.

2. Seksi bir renk seç.

3. Bir kostüm seç!

4. Bir pozisyon seçmeni istesek?

5. Ne tarz bir cinsel ilişki diğerlerinden daha çekici geliyor?

Sert
Duygusal
Yenilikçi
Gizli

6. Bir kedi seç

7. Hiç aldattın mı peki?

Aslan çıktı!

Cevaplarına göre yatakta aslan gibisin! Ormanların kralı ne demek? Kuralları koyan demek. Tıpkı yataktaki gibi. Özelliklerin gereği efsane olmayı başarmışsın zaten, alfasın, sözünü dinletiyorsun ve çekicisin. Fakat bu kadar tembel olmasan biraz daha iyi olabilirdi tabii...

Kaplan çıktı!

Cevaplarına göre yatakta kaplan gibisin! Olay sekse geldiğinde ayrıntılara dikkat etmek senin işin. Her zaman memnun etmeyi başardığın gibi memnun kalmayı da başarırsın. Eye of the tiger şarkısı senin için mi yazılmış yoksa?

Jaguar çıktı!

Cevaplarına göre yatakta jaguar gibisin! Nihai bir sevgili, anlayışlı bir karakter. Seksi esnek ve enerjik olman seni ve eşini her zaman aktif ve pozitif kılıyor. Yatakta zerafet ve çevikliğin adresiymişsin de haberimiz yokmuş.

Ev kedisi çıktı!

Cevaplarına göre yatakta ev kedisi gibisin! Tamam belki enerjik ya da yabani değilsin. Ama insan ilişkilerinden anlıyor, onlara istediğin zaman verdiğin sevgiyle kendine hayran bırakıyor ve her zaman majestik olmayı başarıyorsun. Bazı bazı gelen çılgın enerjini iyi kullan ve sonucunda partnerinle birlikte 12 saatlik bir uyku çek. Sana da bu yakışır :3

Çita çıktı!

Cevaplarına göre yatakta çita gibisin! Ne istediğini bilen tavrın, sarfettiğin enerjinin karşılığını almana büyük yardımcı. Fırsatları ve ince detayları görüyor, avını her zaman kıskıvrak yakalıyorsun. Sana sahip olan kişi çok şanslı ;)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
abdullah-calar

Jaguar çıktı! Jaguar çıktı! Cevaplarına göre yatakta jaguar gibisin! Nihai bir sevgili, anlayışlı bir karakter. Seksi esnek ve enerjik olman seni ve eşini her zaman aktif ve pozitif kılıyor. Yatakta zerafet ve çevikliğin adresiymişsin de haberimiz yokmuş.

erim-ekin

çita çıktı

balimlovatic

Jaguar çıktı!

sema-takumi

kedi diye geldim jaguar çıktı

Gizli Kullanıcı

Ev kedisi çıktı!

Görüş Bildir