Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yaşandı Bunlar: Televizyon Ekranlarında Ağzımızı İki Metre Açık Bırakan 13 Dumur Edici Olay

405PAYLAŞIM

Televizyon tarihimiz birbirinden ilginç olaylara tanık etti şüphesiz. Kimisi güldürdü, kimisi üzdü ama bu hiçbirisi bu aşağıdakiler kadar bizi şok etmedi. Bazılarını kesinlikle hatırlayacağınız olaylara, hatırlamadıklarınızı da ekledik. Buyurun hep beraber şaşıralım:

1. Cem Özer'in Laf Lafı Açıyor programında erotik şair Nara Benek'in aniden soyunması

Şu an hatırlayamadığımız şiirini bitirdikten sonra gömleğinin düğmelerini açmak suretiyle üst nahiyesini özgürlüğüne kavuşturdu şair Nara. O sırada konuk olan Aylin Livaneli "Böyle rezalet olmaz!" diyerek hüngür hüngür ağlamaya başladı.

2. Star Avı yarışmasının elemelerine katılan yarışmacının, jüri üyelerine "Star olmak için orospu olmak lazım zaten" demesi

Pop Star'ın bir değişik versiyonu olan programda jüri üyeleri Ercan Saatçi, Deniz Seki ve Erol Köse idi. Yarışmacıyı beğenmeyen jüri, kendisine kapıyı gösterdi ancak yarışmacı pes etmedi. Giderken de böyle bir cümle kurdu.

3. Seda Sayan'ın Erol Köse'ye ağzına geleni saydırması, hatta eline geçirse dövecek gibi olması

Bir ödül töreninde yaşanan gerginlik sebebiyle Kadırgalı hırsını alamamış ve başlamıştı veryansın etmeye. Magazin tarihine altın harflerle yazılan bu olayı unutmak mümkün değil.

4. Telefonla bağlanan izleyicinin "Kız arkadaşınız var mı?" sorusuna Ata Demirer'in "Vercen mi?" demesi

Önce konuyu geçiştiren Ata Demirer, izleyicinin "Yani yoksa?" diye üstelemesinin ardından ağzından böyle talihsiz ve biraz da densiz bir laf çıktı. O günden sonra canlı yayınlarda pek görmedik Ata'yı zaten.

5. İbrahim Tatlıses'in Yıldız Tilbe'ye "Seni pezevenklerin elinden ben kurtardım" diye abilik(!) taslaması

Gerçekten de ekranlarda gördüğümüz en şok edici olaylardan bir tanesiydi. Yıldız Tilbe'nin tane tane kurduğu cümleler, İbo'nun bu laflarına oldukça güzel bir cevap oldu.

6. Billur Kalkavan'ın köpeğinin yanlış yerde aşka gelmesi sebebiyle sahibine kerkinmesi

Beş çayı sohbeti tadında ilerleyen programda Billur Kalkavan'ın köpüşü, işte böyle bir yanlış zaman seçmişti kendine. Zavallı köpekçik...

7. Mehmet Ali Erbil'in "Ya Şundadır Ya Bunda" programında kadrolu oyuncuların donunu indirmesi

Mali'den beklenen hareket, beklenmeyen bir sürprizle son buldu. Büyük ihtimalle o da oyuncuların bazılarının içine don giymediğini bilmiyordu ya da indirmenin şiddetiyle çamaşır da aşağı indi.

8. Bülent Serttaş'ın "Antep'in kalesineeee" diye türkü söylerken motordan aşağı tepetaklak düşmesi

Zaten bir insan neden böyle bir şey yapar ki? Bilemiyoruz ama Bülent Abi'yi de seviyoruz, o ayrı.

9. Bülent Ersoy'un "Yüzünü göremeeeeem" dedikten sonra yatağına yatarmış gibi bayılması

O görüntüleri canlı yayında izleyen kişiler ne şanslı kişilerdir... Diva bayılmak için, hasret ve aşk acısı içeren şarkısını bekledi ve efendi gibi bayıldı. Ona da bu yakışırdı zaten!

10. Ebru Gündeş'in albüm tanıtımı sırasında beyin kanaması geçirmesi

O kötü anı saniye saniye kaydetti kameralar. "Dön ne olur" şarkısını söylerken yardımcılarına "Başım dönüyor" hareketi yaptı ve olduğu gibi yere yığıldı. Bu olaydan sonra çok ciddi bir operasyon geçirdi Gündeş.

11. Esra Ceyhan'ın programında olağanüstü güçleri olduğunu iddia eden Sabri Bey'in uçmaya çalışması ama uçamaması

Yanınızda bir adam oturduğunu düşünün. Bu adam konuşurken birden bire ALLLLLLAAAAAHHHHHH diye kendini yere atıp yuvarlanıyor ve bunu uçmak olarak tanımlıyor. Tebrik ediyoruz sizi Sabri Bey.

12. Hakan Taşıyan'ın alkolün verdiği yetkiye dayanarak "Kendimize gelelim lütfen" diye hüngür hüngür ağlamaya başlaması

Birbirinden duygusal cümleler kuran sanatçı aslında çok güzel şeylerden bahsetti ama hepsini toplayınca ortaya karışık bir şeyler çıktı. Yine de güzel adamdır Hakan Taşıyan.

13. Dilber Ay'ın "Zorunda mıyım?" dedikten sonra Cüneyt Özdemir'in konuyu yanlış anlayıp gerçekten de zorlaması

"Sizden en çok istenen beş şarkıyı sayar mısınız?" diyen Cüneyt Özdemir, Dilber Abla'dan "Zorunda mıyım?" diye bir cevap alınca "Yok efendim estağfurullah" deyip talebini yineledi ve olaylar gelişti biliyorsunuz.

Zorunlu Bonus: Sevda Demirel'in, Hande Ataizi'ne Allah yarattı demeden pata küte girişmesi

Bunu yazmayacaktım ama "İÇERİK EKSİK, SEVDA DEMİREL YOK" diyeceğiniz için burada bulunması gerektiğine karar verdim.

Evet arkadaşlar, efsane bir tokattı ama artık kabak tadı verdi.

Hayırlı günler dilerim...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
xenna

ayşen gruda can bonomo diyaloğuna da bakmalısınız 🤭

efendyy

Verecen mi dedikten sonra hala telefonun öbür ucunda kahkaha atmayıp ne diyorsun lan gerzek! Terbiyesiz herif diyememişsin be güzelim! Millet de onu değil seni alkışlasın

p1nar

Ata Demirer terbiyesiz bir pisliksin.. Ekranlardan uzaklasmana cok sevindik

ugur-balaban

Uçan adam Sabri gerçekten efsaneydi.2. Uçuşu da vardı o daha da komikti. Bu uçuşunu amerikan TV kanalında da göstermişlerdir. Cnbc-e zamanlarından kalma bir talk show programında. Bu arada Memiş'in Keto'ya attığı tokat da unutulmazlar arasındadır. Burada unutulsa da.

evde-beslenmemesi-gereken-cocu

Rahmetli Dilber Ay'ınki çok güzeldi ya amma gülmüştüm :D

Görüş Bildir