Görüş Bildir
Haberler
Yarını Yok Konusu Nedir? Yarını Yok Filmi Konusu Nedir?

Yarını Yok Konusu Nedir? Yarını Yok Filmi Konusu Nedir?

Müge Kakşi
14.05.2021 - 23:13

2017 yılında yayınlanan Yarını Yok filminin yönetmen koltuğunda Brian Smrz otururken filmin senaryosu ise Zach Dean, Jim McClain ve Ron Mita kaleminden çıkmıştır. Bu akşam SHOW TV ekranlarında yayınlanacak filmin başrollerinde ise Ethan Hawke , Xu Qing , Paul Anderson , Liam Cunningham ve Rutger Hauer gibi başarılı oyuncular var. Peki Yarını Yok filmi konusu nedir? Yarını Yok oyuncuları kim? Detayları haberimizde sizler için derledik...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Yarını Yok Konusu

Yarını Yok Konusu

Travis Conrad, bir kiralık katildir. Kendisine verilen son işi sırasında öldürülür; fakat tam 24 saat sürecek olan bir görev için gizemli bir şekilde diriltilir. Travis'in koluna bir geri sayım sayıcı yerleştirilmiştir. Sayaç sıfıra ulaşana kadar kendisine verilen görevi tamamlaması gerekir, yoksa ölecektir. Travis, kendisine verilen bu bir günde hem görevini tamamlamak hem hayatına mal olan insanlardan intikam almak için çabalar.

4 kez Oscar adaylığına layık görülmüş olan Ethan Hawke'ın başrolünde yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Brian Smrz oturuyor.

Yarını Yok Oyuncuları

Yarını Yok Oyuncuları
  • Ethan Hawke , Travis Conrad olarak

  • Xu Qing Lin olarak

  • Liam Cunningham Wetzler olarak

  • Rutger Hauer Frank olarak

  • Paul Anderson Jim Morrow olarak

  • Tyrone Keogh Keith olarak

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın