Yanılsama mı Gerçek mi? Bu İnsanların Hayaletlere İnanmaya Başlama Hikayeleri Bazılarınız İçin Ürkütücü Olabilir!

-
Abone ol

Uyumak üzereyseniz okumamanızı tavsiye ederiz! 😅

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/alliehayes/true...

Havuz Partisi:

"Halka açık bir havuzda çalışıyordum. Geceleri, havuz temizlendikten sonra saatlerce yalnız çalışırdım. Bir gece saat 2 civarında, soyunma odalarını temizliyordum. Havuz dört saat öncesinde kapanmıştı. 

Aniden, bir çocuk kahkahası ve havuzun kenarından geçen çıplak ayak sesleri duydum. Dışarı çıkıp bölgeyi taradım; görünürde kimse yoktu. Bütün kapılar kapalı ve kilitliydi, bir çocuğun saklanabileceği bir yer yoktu. Havuz kenarında ıslak ayak izleri de yoktu. Kapıları ve güvenlik monitörlerini tekrar kontrol ettim. Binadaki tek kişi bendim. Bu huzursuz ediciydi."

@Oldmanenok

Aynada görünen silüet:

"Bir keresinde, bir arkadaşımın oturduğu apartmandaki koridorun sonunda kendi ürkütücü bir yansımamı gördüm. Daha sonra o gece, oradaki tuhaf aynayı sorduğumda, koridorlarında hiç ayna olmadığını söyledi."

@lucozade6

Uçan melek:

"Kız arkadaşımın büyükbabasının külleri, oturma odasında, çok sağlam ve ağır bir melek heykelinin yanında küçük bir raftaydı. Bir hafta sonu o ve ben oturma odasındaki kanepede yaramazlık yaparken melek heykelinin, derin bir hırıltı eşliğinde uçtuğunu gördüm. İkimiz de orada şok içinde durduk ve birkaç dakika sonra, ona sesi duyup duymadığını sorduğumda duyduğunu söyledi. 

Daha sonra o akşam yemekte, ailesine neler olduğunu anlattık (yaramazlık kısmı dışında). Megan’ın küçük kız kardeşi gözyaşlarına boğuldu ve son birkaç gecedir yatağının dibinde karanlık bir figür gördüğünü, ancak kimsenin deli olduğunu düşünmesini istemediğini söyledi. O günden sonra inanan biri oldum. "

@longfacepub

Ziyaret:

“Babam öldükten sonra annemi ziyaret ettim. Kız kardeşi ile alışverişe gitti ve beni evinde yalnız bıraktı. Babamın odasında olduğunu net bir şekilde duydum. Bilgisayar sandalyesinden kalktı, kapıya doğru yürüdü ve açtı. Merdivenlerden aşağı yürüdü ve odasına geri dönüp kapıyı kapatmadan önceki son adımda birkaç saniye durdu. Muhtemelen oturma odasında, ondan 5 metre uzaktaydım.

Sadece dondum. Ödümü koparttı. Söylemeye gerek yok, ondan sonra inanmaya başladım."

@Ohsoeasy

Korkunç oda arkadaşı:

"2011'de Fas'ta okuyordum. Marakeş, Madina'da, yüksek, süslü pencereli bir riadde kalıyorduk. Bir gece çoktan uyumuş olan  oda arkadaşımı odada otururken gördüm. Yanımda yatakta oturuyordu ve tamamen beyaz giyinmişti. Birdenbire, bu büyük pencerelerden üstümde uçan, bir insana benzeyen, belirsiz bir şekilde, beyaz bir şey gördüm.

Çok korktum, tuvalete girdim, ışığı açtım ve küvette TÜM GECE kaldım. Oda arkadaşım hiçbir şey görmediğinii söyledi."

@stickytuna

Beklenmedik fısıltı:

“Yirmili yaşlarımın başındayken kız arkadaşımla (yakında eşim olacak) uzun bir süredir birlikteydik. Bir yaz kız kardeşi altı kişilik bir grup tarafından kaçırıldı ve öldürüldü. Sonunda grup yakalandı ve yargılandı. Uzun yıllar süren dava süreci ailesi için yıkıcı ve yıpratıcı olmuştu. 

Cenazeden sonra üç ay sonra, yerel bir hastanede hemşire olan kız arkadaşımın evinde, işten çıkmasını bekliyordum. Ebeveynlerinin hiçbiri evde değildi. Sadece ben, evde yalnızdım. Aile odasına gittim, televizyonu açtım, kanepeye oturdum ve rahatladım.

Net bir şekilde kız arkadaşımın kız kardeşinin sesini sağ kulağımda duydum, omzumun üzerinden, adımı söyledi. Bakmak için hızla döndüm ve tabii ki orada kimse yoktu. Uzun süre kanepedeki o noktaya baktım."

@gaberax

Bir korku filminden tanıdık bir sahne:

"Stephen King'in The Shining'ine ilham veren, Colorado'daki Stanley Otel'de kalıyordum. Öğleden sonra saat 1 civarında, koridorlarda bir o yana bir bu yana kahkahalarla koşan çocuk sesleri duydum. 

Ne olduğunu görmek için kapıyı açtım ve hiçbir şey görmedim. 'Hızlı küçük adamlar' diye düşündüm. Sonra ertesi sabah arkadaşım ve ben bina turuna çıktığımızda, rehber odamızın tam önünde durdu ve bize aynı koridorda koşuşturan hayaletleri duyduklarını söyleyen genç kızların hikayesini anlattı."

@banwagl

Dokun ve kaç:

"Gençken, annemle ettiğim bir sohbetin ortasında, bir elin kolumu tuttuğunu hissettim. Kim olduğunu görmek için baktım. Kimse yoktu ve annem de kimseyi görmemişti. Anladığımız kadarıyla, aynı şey birkaç hafta önce kız kardeşime de olmuştu."

@RunBunns247

Oyun zamanı:

"Çalıştığım yer dev bir spor salonuydu, orada da jimnastik dersleri verilirdi. Bir gün içeri girdim ve birlikte çalıştığım bir kız çıldırmış gibiydi. Jimnastik dersi sırasında çocuklardan biri tavana bakıyordu. Çocuğa ne yaptığını sorduğunda, 'Orada küçük bir çocuk var' demiş ve tavanı işaret etmişti. Daha sonra başka bir iş arkadaşımın da aynı şeyi yaşadığı ortaya çıktı, ciddi şekilde sarsılmıştı. Çünkü 5 yaşındaki ikizler aynı şekilde tavana bakmaya başlamışlardı. 

Daha sonra aynı gün spor salonunda çalıştığım gruptaki bir çocuğu, dev salıncağımızda sallamaya başladım. O da tavana bakmaya başladı ve doğrudan yüzüme 'Hey, orada küçük bir çocuk var!' dedi. Hepimiz yöneticimize üç ayrı deneyimimizden bahsettik, bu yüzden ertesi gün, gruplar arasındaki boş vakitte, yöneticimiz kameraları kontrol etti. Spor salonundaki dev salıncağın ileri geri hareket ettiğini göstermek için bizi yanına çağırdı. Orada kimse yoktu.

Sadece oynamak isteyen küçük bir hayalet çocuk olduğunu düşünmek hoşuma gidiyordu ve herkes gittiğinde sallanmaya devam ediyordu”

@mushroom_gorge

Uzaklardan gelen mesaj:

"Büyükannem vefat ettiğinde, eşim ve ben çok fazla para problemi yaşıyorduk. Cenazesinden birkaç gün sonra onu rüyalarımda görmeye başladım. Rüyalarımda bana, eğer bir şey için paraya ihtiyacım olursa, sadece yatağının altına bakmam gerektiğini söylüyordu. Rüyaları önemsemedim ama haftalarca tekrar tekrar gördüm. Bu yüzden yatağının altına bakmaya karar verdim ve bilin bakalım ne oldu? 1500 $ (1 doların kaç Meksika Pezosu'na eşit olduğunu hesaplarsanız...) buldum. O parayı bulduktan sonra aynı rüyayı bir kez daha görmedim."

@MiiiisTaaaaaaaAAAA

Son ziyaret:

“Neye inandığımdan hala emin değilim, ama hayatımda açıklayamadığım bazı garip şeyler var... Bu hikaye en garip olanı:

Beş yaşımdayken, gecenin ortasında uykumdan uyandığımda büyükannemi deniz mavisi bir etek ve ona uygun bir bluzla yatağımın dibinde gördüm. Doğruldum ama parmağını dudaklarına koydu. Uykuluydum, gözlerimi birkaç kez ovaladım. Tekrar baktığımda gitmişti. 

Ertesi sabah evim ürkütücü bir şekilde sessizdi. Annem normalden daha kötü bir ruh hali içindeydi ve ağlıyordu, ben de ona ne olduğunu sordum. Büyükannem önceki gece ölmüştü. Yaşadığımız yerin yaklaşık 60 mil uzağında bir yolu geçerken yolun ortasında büyük bir beyin kanaması geçirmiş. Onu buldukları zaman üzerinde mavimsi bir etek ve ona uygun bir bluz varmış."

@MrsMellowCake

Hayaletlerle konuşan küçük kızımız:

"Eşim ve ben yemin ederiz ki, kızımız küçükken hayaletlerle konuşurdu. Hatırladığım ilk örnek bana 'Nana ile konuştuğunu' söylemesiydi. Nana, kızım doğmadan 15 yıl önce ölen babaneme söylediğim kelime. Kızım çok gençti ve yanında Nana hakkında hiç konuşmadım. Ona, dört kadının (üçünü tanımadığım) bir fotoğrafını gösterdim ve hangisiyle konuştuğunu sordum. Hiç düşünmeden Nana'yı işaret etti."

@scrodytheroadie

Bu içerikler de ilginizi çekebilir,

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
reflex

Bir çok insan,görüyor ve biliyor da.çoğu şizofreni derler gibi sebeplerle susuyor.bi de,anlatınca da,niye bana gözükmedi,niye ben duymuyorum deyip,trip yapanlar var.yani,senin özelliğin yada üstünlüğün ne gibi düşünüp,anca zekan eksiktir sen kafayı yemişsin diyenler.bilimsel olarak araştırmalı aslında,ama nerdee!?bu sebeplerden ötürü,bende konuşmuycam.zaten,insanlarda bunu kaldırabilecek bi,psikoloji olduğunu da,düşünmüyorum.sadece,yalnız olduğunuzu düşünmeye devam edin.:)

haralagurele

bunlar neden bizim başımıza gelmiyor

kalemine

Uzaklardan gelen mesaj olayını annemde yaşamış ya. çok hayalet vari olay değil ama çok ilginç cidden. babamın babannesi ile birlikte evlendikten sonra 4 5 yıl yaşamış annem. ölümünden sonra sürekli annemin rüyasına girip yastığı açmasını söylüyormuş bi kaç kez görmüş ve açmış içinden para çıkmış. benim saftirik annem napmış dersiniz gidip hiç anlaşamadığı sürekli şahsı tarafından hor görüldüğü kaynanasına vermiş parayı :/

sari-lacivert

Aradığım içerik bu işte ne öyle magazin yada gülmek için yapılan boş içeriklerden değil en azından

Görüş Bildir