Whatsapp'dan Daha Ucuz Olan 13 Şey

6.2bPAYLAŞIM

Facebook'un Whatsapp'ı opsiyonlarla birlikte 19 Milyar Dolara alması geçen haftanın en önemli geişmelerindendi... 

İşte Whatsapp'dan daha ucuz olan 13 şaşırtıcı şey

Kaynak: http://www.ebaumsworld.com/pictures/view...

2 Tane Türk Telekom = 9.4 x 2 = 18.8 Milyar Dolar

4 Tane Tüpraş = 4.4 x 4 = 17.6 Milyar Dolar

İzlanda - 14 Milyar Dolar

thechive.com

Hubble Teleskopu - 10 Milyar Dolar

thechive.com

Londra Olimpiyatları - 10.4 Milyar Dolar

thechive.com

1 Amerika Havayolları = 11 Milyar Dolar, Ya da 4 x Türk Hava Yolları = 19 Milyar Dolar

thechive.com

Tüm bu filmlerin toplamı - 18.7 Milyar Dolar

thechive.com

En pahalı 50 tablo - 5 Milyar Dolar

thechive.com

Fransa Demir Yolları - 4.2 Milyar Dolar

thechive.com

Cern'deki Büyük Hadron Çarpıştırıcısı - 11 Milyar Dolar

thechive.com

Jamaica - 15 Milyar Dolar

thechive.com

Uçak Gemisi - 13 Milyar Dolar

thechive.com

GAP Markası - 19 Milyar Dolar

thechive.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hope

Zuckerberg'in kanına girmeyin lan :)

kosa4it

mrhgvn Bilmedigin konulara girme Bulgaristanli oldugum icin yumusak g ve bazi harfler kalvyemde yok ve sivemde yazdigim gibidir. Gokhan civelik Izlandayin 14 milyar az gibime geldi bance bilyon dolardir o ::)

mrhgvn

Klavyende Ğ harfi yoksa G harfini kullanabilirdin en azından Y harfinden daha yakın ki görüyorumki klavyende G harfi var..Saygılar ;)

heisenberg

Adam şivem neyse öyle yazdım diyor hâla artistlik yapıyor. Bişeler başarıp tatmin ol milletin yanlışlarıyla değil. Sanalda adam olacağına az biraz insan ol.

mrhgvn

Gel yanıma sana adamlığı göstereyim! Senin neden zoruna gitti bu konu onu anlamış değilim. Hayatın boyunca neyi başardın bana burda ders vermeye çalışıyorsun!

heisenberg

Beni anlayabileceğini düşünmediğim için bu kadar açık konuştum daha da mı basite indirgemek lazım. Kışlık montla bilgisayar masasında profil fotoğrafı çekilen bir insanın gidip de şivesi yüzünden bir insanı aşağılamaya çalışmasından tiksiniyorum , aciz buluyorum . Müdahele etmesem verdiğim değerlere ihanet etmiş olurdum.

mrhgvn

Arkadaşım profil fotoğrafıma niye takılıyosun içindeki ezikliği neden bu şekilde dışa vuruyorsun. Çok mu kıskandın çok mu dokundu sana profil fotoğrafım. Sahip olamadığın şeylerin hıncını bu şekildemi çıkartıyorsun. Benim en azından ortaya koyabildiğim bir yüzüm, bir özgüvenim,bir profil fotoğrafım var peki sen neden bir maskeyle dolaşıyorsun? Hani nerede resmin? Ayrıca ben kimsenin şivesini hatasını aşağılayacak kadar küçük bir insan değilim..Bunu senin anlayabileceğini düşünmüyorum..Konuyu daha fazla uzatma sana başka bir cevap vermeyeğim benim içim tam bir zaman kaybısın. Hadi güle güle arkadaşım! Not: Kışlık mont, yazlık penye diye bir şey yoktur..Mont zaten kışlıktır..Kışlık mont yazmaya gerek yoktur!

kosa4it

Senin gibi pezevenkleri cok seviyom mrhgvn mi sin nesin.Belliki ev-okul okul-ev durumundasin az hayata atil ve nasil siveler var oren.Bilmedigin konularada burnunu sokma evlat.

mrhgvn

Babanda pezevenkti galiba o yüzden çok seviyorsundur..Çok merak ettin madem söyleyeyim; Okul durumunda değilim ve hayatın tam ortasındayım..Senin gibi babamın verdiği harçlıkla lise kantininde sıra bekleyen liseli ergen değilim..Emin ol senden daha çok şive ve hayat tanıdım..Önce şivenin ne olduğunu aç bir sözlükten öğren..Senin olayın şive ile hiçbir ilgisi yoktur..Bu arada çok fazla dizi izleme!

kosa4it

Yine bilmedigin konulara giriyon evlat.Okulumu soruyorsan universitenin son ayindayim emin ol genel kulturun benimkinden dusuk oldugunu ap acik ortaya cikariyon. Sen bu kafayla daha cok cekersin emin ol !

mrhgvn

Üniversitede öğrendiğin tek şey "evlat" kelimesi galiba ;) Hadi onuda geçtim eğer üniversiteye zamanında gittiysen şu an muhtemelen benden en az 5 yaş küçüksün sana ailen büyüklerinle nasıl konuşman gerektiğini öğretmedimi? Temel eğitim olan aile terbiyesini almamış bir şahıs bana kültürden mi bahsediyor acaba yanlış mı anladım? Ben bu kafayla hayatım boyunca hep doğru şeyleri yaptım, hiç pişmanlık yaşamadım ama senin için aynı şeyleri düşünmüyorum..Hadi rastgele!

kosa4it

Yanlisin yok diyosun bu cok uzucu bir durum sonucta insanlar yanlis yaparak dorulari oreniyor ! 5 yas buyuksun ama akildan yana pekte ustun sayilmasin eskiler ne demis akil yasta deyil bastadir. Buradada sana noktayi koyarim seninle muhabet etmek isterdin fakat seviyemiz ayni deyil cok alcaktasin be evlat hadi hayatta sana basarilar gec olsun ama guc olmasin. !

mrhgvn

Şu tartışma boyunca sana katıldığım tek nokta şu kurduğun cümle oldu. Evet "Akıl yaşta değil baştadır." Fakat arkadaşım sen ısrarla söylediklerimi farklı noktalara çekiyorsun. Senden en az 5 yaş büyük olabileceğimi söyledim bu senden daha akıllı olabileceğim anlamına mı geliyor? Senin okuduklarını anlama gibi bir problemin mi var. Terbiye sorununun olduğunu söyledim sonuçta pezevenk kelimesini ilk kullanan ben değilim bu tartışmada. Akıllı bir insan olduğunu düşünüyorsan akıllı konuş en azından rol yap..Küfretmek ne oluyor? Akıllı olduğunu hiç tanımadığın bir insana pezevenk diyerek mi ispatlıyorsun sen? Buda benim son noktam olsun otur bir düşün yazdıklarımı..Daha da sana yazacak başka bir sözüm yok..

can_berker

ya onedio iyisin hoşsun da 9gag'den bu ara birebir alıntılar biraz sıklaşmadı mı?

yamyamhamza

basgit 9gag'de takıl o zaman. ne işin var burada. artiz...

kadir

içeriğin orjinali ebaumsworld. 9gag de ordan çakmış.

marjinaldolmuscu

can kardeşim " Kaynak: " yazıyo accık bak la neyin nolduuna

kosa4it

Izlandia ve diyerleri milyon dolar deyil bilyon dolar :) duzeltirsen iyi olur yanlis bilgilendirme insanlari !

mrhgvn

Sen önce kendi diline hakim ol! Diyerleri - "diğerleri" Deyil - "değil" ;) Yanlış bilgilendirme insanları!

gokhan.civelek

Amerikalılar billion 1.000.000.000 ingilizler ve diğelerleri 1.000.000.000.000 olarak kullanıyor.

Görüş Bildir