Vücudunuzun, Yanlış Kişiyle Birlikte Olduğunuz Zaman Anlamanız İçin Verdiği Uyarıcı Niteliğindeki Sinyaller

-
Abone ol

"Hayat, beni neden yoruyorsun?"

Kaynak: https://awarenessact.com/8-ways-your-bod...

1. Ardı arkası kesilmeyen baş ağrılarınız varsa:

Kötü bir ilişki dönemindeyken baş ağrılarınız ve sorunlarınız strese maruz kaldığınızdan dolayı paralel ilerler. Bu durumu görmezden gelmeniz işlerin daha da kötü bir hal almasına sebep olur.

2. Sürekli kaygılanıyorsanız:

Sevgilinizden önceki süreçte sakin bir insansanız ve bu durum birden değişerek aşırı kaygılı birine dönüştüyseniz bunun vücudunuzun size gönderdiği bir mesaj olduğunu bilmeniz gerekir. Kaygılanmanıza odaklanmadan direkt ilişkiye yönelmeniz daha ciddi sonuçlara sebep olur.

3. Sık sık sesiniz kısılıyorsa:

Hiddetli tartışma ve kavgalar sonucunda gerçekleşen ses kayıpları, yanlış kişiyle birlikte olduğunuzun anlamına gelebilir. Bunun anlamı hiçbir zaman kavga etmemeniz gerektiği değildir. Tabii ki tartışmalar da ilişkinin bir parçasıdır fakat bu, çok sık oluyorsa ve sağlığınızı etkiliyorsa bir sıkıntı var demektir.

4. Sürekli yorgun hissediyorsanız:

Sizin için uygun olmayan birisiyle birlikte olduğunuzda kendinizi hem fiziksel hem de zihinsel olarak yorgun hissedersiniz. Bunun nedeni ise partnerinizin sizi sürekli darlayarak oluşabilecek kavga anında tepki vermenizi istememesidir.

5. Bağırsak gurultularınız size bir şeyler söylemeye çalışıyor olabilir:

Bazen karnınızda hissettiğiniz guruldamaların sebebi sadece açlıktan kaynaklanmayabilir. Stresin de karın gurultusuna sebep olan bir etkisi vardır. Bu durumda vücudunuza ve sezgilerinize güvenerek yapmanız gerekeni gerçekleştirmeniz gerekir.

6. Cinsel olarak tatmin olamıyorsanız:

Yanlış kişiyle birlikteyseniz yataktaki uyumunuz da bir o kadar bozuk olur. Eğer zevk konusunda doruklara ulaşamıyorsanız sebebi yanlış insanla birlikteliğiniz olabilir. Bunu göz önünde bulundurarak oradan uzaklaşmanızı öneririz. Birisiyle anlaşmanız, vücudunuzun da o kişiyi arzuladığı anlamına gelmez. Ten uyumunun da diğer konular gibi oldukça önemli bir yeri vardır.

7. Rahatça uyuyamıyorsanız:

Partnerinizin yanında kendinizi rahat hissederek uyuyamıyorsanız, zorla uyusanız bile yeterince dinlenemiyorsanız ilişkiniz konusunda tekrar düşünmelisiniz. Tüm gece kanepe tepesinde oturup sonunuzun ne olacağını düşünerek hayatınızı geçiremezsiniz.

8. Kaslarınız geriliyorsa:

Bu tür bir durum, partnerinizle gerçekten rahat olamadığınızı gösterir ve birbirinizin hayatında olmamanız gerektiği anlamına gelir. Vücudunuz neden bu kadar kasılıyor? Sizi nasıl bu duruma getirdi? gibi soruları kendinize sormanızı öneririz.

Siz yanlış kişiyle birlikte olduğunuzu nasıl anlıyorsunuz? Yorumlarda buluşalım...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
taylan-akpinar1

D Vitamini değeriniz 25 ve altı ise yukarıda yazılı olanların tümünü hissedersiniz.

dazzlak

Arkadaşlar bunların çoğu fibromiyalji hastalığının belirtileri,boşa gaza gelip ilişkinizi sorgulamayın.:)

ufukdiyoki

Kadınlar için bugün de ilişki testi yayınlanmış oldu.

burakbal...

Başlıkta unisex bir paylaşımmış gibi gözükürken aslında tamamen kadınlara yönelik.Görseller birisi hariç tamamen kadın görseli.Zaten kullandığınız kaynakta açıkça belirtilmiş kadınlara yönelik olduğu.Bazı beyler şöyle bir dolaşsa siteyi bunun gibi onlarca içerik bulabilirler.Bazı kadınların "mindset" ini anlamak mümkün oluyor bunlarla,mevzuya ne kadar taraflı olduklarını ve sağda solda "eşitlik" kasarlarken aslında içeriden ne kadar yalancı olduklarını görebiliyorsunuz.

gumboll

bende bilmediğimiz bişey söyliceksin sandım aq

Görüş Bildir