Görüş Bildir
Haberler
Vodafone Arena İlk Meyvesini Veriyor: Beşiktaş'a Tam 60 Milyon TL Gelir

Vodafone Arena İlk Meyvesini Veriyor: Beşiktaş'a Tam 60 Milyon TL Gelir

Enver K.
03.05.2015 - 12:49
İçeriğin Devamı Aşağıda

Stat konusunda sorunlar yaşayan Beşiktaş, tribün sponsorluğu konusunda büyük bir adım attı.

Beşiktaş’ın stat konusunda yüzü gülmek üzere… Geçtiğimiz günlerde Vodafone Arena’nın 3. kez erteleneceği ileri sürülmüş ancak yönetim bunu yalanlamıştı. Yönetimin bu konudaki net duruşunun ardında imza aşamasına gelen bir sponsorluk anlaşmasının olduğu ortaya çıktı.

Spor Toto Teşkilatı ile sponsorluk için 1 yıldır temasta bulunan Beşiktaş’ın görüşmelerde büyük mesafe kat ettiği öğrenildi. Başkan Fikret Orman ve Asbaşkan Umut Güner’in yürüttüğü operasyonda Spor Toto Teşkilatı Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile imzaların atılması için son düzenlemelerin yapıldığı ve Beşiktaş’ın 60 milyon TL gelir elde edeceği belirtildi.

Sponsorluk anlaşması geniş kapsamlı

Anlaşmada Nevzat Demir Tesisleri de dahil olmak üzere reklam alanları, tribün adı sponsorluğu gibi birçok kalemin bulunduğu ayrıca Beşiktaş’ın ismini pazarlamayı planladığı 4 tribünden birisini Spor Toto’ya vereceği ifade edildi. 19 Mayıs’ta resmileşmesi beklenen anlaşma için Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan’ın çok büyük destek olduğu bildirildi.

Eurosport

Kaynak: http://tr.eurosport.com/futbol/super-...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Mehmet Rockefeller

Başkan'ın Çarşı'ya karşı duruşu boşuna değilmiş.