Uyanış Büyük Selçuklu 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Nizamülmülk'ten Başula Hatun'a uyarı...

0PAYLAŞIM

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde yeni bölüm fragmanı ekrana geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Nizamülmülk avluda Başula Hatun'u görür ve uyarır. Tam o sırada Sultan Melikşah gelir ve Başulah Hatun'u göstererek onun kim olduğunu sorar. İşte Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı...

Uyanış Büyük Selçuklu 9. Bölüm 1. Fragman | PAZARTESİ TRT1'DE!

Uyanış Büyük Selçuklu 9. Bölüm 1. Önizleme

Uyanış Büyük Selçuklu 8. Bölüm Özeti

Yorgos’un ağır yaraladığı Sencer, Tapar’ın refakatinde Kınık Obası’na getirilmişti. Başulu, Sencer’i obaya getiren kişinin yıllardır hasretini çektiği oğlu Tapar olduğunu anlayınca dayanamamış ve Tapar’a sarılmıştı. Başulu, annelik hissiyatına kapılıp Tapar’ın kendi oğlu olduğunu itiraf edecek midir?

Sencer’i tedavi edebilmek için çırpınan Turna, ilaç yapabilmek için obanın dışına şifalı ot toplamaya gitmiş, burada karşısına Yorgos çıkmış ve Turna’yı bayıltmıştı. Yorgos’un kirli ellerinden Turna’yı kim nasıl kurtaracaktır?

Tüm bu olanların yanı sıra Seferiye, Terken’in Elçin’i nasıl oyuna getirdiğini araştırmaktadır. Bu sebeple Terken’in tüm sırlarını bilmekte olan Firdevs’i alıkoymuştur. Seferiye, Firdevs’ten Terken’in tüm sırlarını öğrenecek midir? Onu Terken’in aleyhinde şahitlik etmeye ikna edebilecek midir? Kurduğu oyunların açığa çıkmasından endişelenen Terken, Seferiye’ye engel olabilecek midir?

Isfahan’da halkı galeyana getirenleri açığa çıkarıp cezalandırılmalarını sağlayan Hasan Sabbah, kuşkuların odağı haline gelmişti. Yakayı ele vermenin eşiğine gelen Hasan Sabbah, Melikşah’ın kendisine yönlendirdiği kuşku oklarını savuşturabilecek midir?

Öte yandan kutsal emanetlerin Bizans’a geçtiğini öğrenecek olan Melikşah, emanetleri kurtarmak için nasıl bir yol izleyecektir?

Aşağıdaki Haber İlginizi Çekebilir

TRT'nin Yeni Dizisi Uyanış: Büyük Selçuklu'nun Oyuncu Kadrosuna Birlikte Bakalım - onedio.com
TRT'nin Yeni Dizisi Uyanış: Büyük Selçuklu'nun Oyuncu Kadrosuna Birlikte Bakalım - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir