Ünlülere Benzemek İçin Estetik Yaptırmaktan Çekinmeyen 8 Türk

 > 
4.6bPAYLAŞIM

Ünlülere benzemek için binlerce dolar harcayan yabancıların haberleri sık sık karşımıza çıkıyor. Oysa bu kadar saplantılı olmasalar da, ülkemizde de ünlülere benzemek isteyen ve bunun için estetik olan pek çok kişi var. İşte onların en ünlüleri.

Deniz Akkaya - Liv Tyler

En bilinen örneklerden biri.

Deniz Akkaya'nın henüz pek ünlü değilken elinde Liv Tyler'ın bir fotoğrafıyla estetik cerrahının kapısını çaldığı söylenir. Sonuç olarak amacına ulaşmış görünüyor.

Tülin Şahin - Cindy Crawford

Bu benzerliğin doğal olduğunu düşünebilirsiniz. Aslında gerçekten büyük oranda benziyorlar.

Ancak Tülin Şahin'in eski fotoğraflarında meşhur beninin olmaması "acaba bu benzerlik için biraz çaba mı sarf etti?" düşüncesini doğuruyor.

Melike İpek Yalova - Türkan Şoray

Oyuncu Melike İpek Yalova, Türkan Şoray'a olan benzerliğiyle dikkat çekmişti. Başlarda herkes bu benzerliğin doğal olduğunu düşünüyordu.

Ancak oyuncunun birkaç yıl öncesine ait fotoğrafları, bu benzerlik için bir çaba harcandığını ortaya koyuyor.

Utku Uysal - Seda Sayan

İstanbul gece hayatının tanınan isimlerinden şarkıcı Utku Uysal; önce kadın, sonra da Seda Sayan olmak istemiş ve bunun için sayısız operasyon geçirmiş.

Lerzan Mutlu & Songül Karlı - Seda Sayan

İki şarkıcı da Seda Sayan'a benzemek için uğraştıklarını inkar etmiş, ancak Songül Karlı Lerzan Mutlu'nun bu benzerlik için çok uğraştığını iddia edince ikili mahkemelik olmuştu.

Çiğdem Çelik - Kim Kardashian

Bu Tarz Benim'in eski yarışmacılarından Çiğdem Çelik, Kim Kardashian'a benzemek için bir dizi operayon geçirmiş.

Yarışma sırasında bu özelliği ile sürekli eleştirilse de, benzerlik iddiasını kabul etmiyordu.

Nil Anka - Angelina Jolie

Yine Bu Tarz Benim programnının yarışmacılarından biri olan Nil Anka, kendisine örnek olarak estetik dünyasının en gözde ismi Angelina Jolie'yi seçmiş.

Çiğdem Savaş - Tansu Çiller

Bir dönemin magazin haberlerini işgal eden bu haberde, genç bir manken sırf bir filmde Tansu Çiller'i canlandıracağı için ameliyat masasına yatıyordu. Çiğdem Savaş, bu haberle o kadar popüler oldu ki, filmde onu oynatmaktan vazgeçtiler.

Sırasıyla ameliyattan önceki, sonraki ve bugünkü hali. Kısa süreli şöhret için değer miydi, orası tartışılır.

Gamze Balım - Petek Dinçöz

Can Tanrıyar'ın sevgilisi model Gamze Balım'ın yine Can Tanrıyar'ın eski eşi olan Petek Dinçöz'le olan benzerliği dikkat çekiyor. İkisinin de görüntüsünü estetiğe borçlu olduğu düşünülürse, bu benzerlik daha bir manidar.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
1905tr35

her şeyi anlarım da bir insan neden tansu çiller e benzemek ister lan ?

ozge-sen5

doğallık kadar güzel bişey varmı ya 50 metre öteden belli oluyo estetik yaptırdıkları, bide sonradan benzemeye çalıştığı kişiye sinir olmaya başlarsa bunu bana uzaylılar yaptırdı mı diyecek

nahide-ibret

asıl seda sayan kime benzemek istedi.

gizem1804

Utku Uysal röportajlarında Harika Avcının fotosunu alıp doktora gittiğini söylüyor, bilgi yanlışlığı var... ama tabi ona benzeyeyim derken Seda Sayan olmuş o ayrı :D

ecemezgi

Melike İpek Yalova'nın eski hali Hadise?

Görüş Bildir