Umutsuz mu Yoksa Sosyetik mi Olduğuna Karar Veremediğimiz Beyin Yakan Program: Sosyetik Ev Kadınları

-

Verdikleri röportajla dikkat çeken, her gün ekranlarda gördüğümüz Sosyetik Ev Kadınları'na gelin hep birlikte bir göz atalım!

Kanal D'nin gündüz kuşağında şu sıralar çok konuşulan bir reality show var: Sosyetik Ev Kadınları!

Amerika'da izlenme rekorları kıran "The Real Housewives" programının Türkiye uyarlaması diyebiliriz. Bizden bu şovda cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden olan Neslihan Kozanoğlu, Elif Sağlamyürek, Günsel Ülkü, Esra Tekgöz ve Ezgi Dargı var. Peki ne mi yapıyorlar? İhtişamlı özel hayatlarını gözler önüne serip, pahalı ve lüks evleri, arabaları, çiftlikleriyle birbirlerine hava atıyorlar! 

Gelin hep birlikte bir göz atalık kim bu "Sosyetik Ev Kadınları?"

Cemiyet hayatının öncü isimlerinden olan Neslihan Kozanoğlu kim?

Batmış olan Hisarbank'ın eski ortaklarından olan Ahmet Kozanoğlu ile evli. Banka batınca organik tarım işine yöneliyor ve Polonezköy'de bir çiftlikte yaşıyor. Hem hayvancılık hem de tarımla uğraşıyor. Aynı zamanda dizilerde gördüğümüz pek çok evin de sahibi...

Aslında o bir mimar: Elif Sağlamyürek

Aslen Ankaralı olan Elif Sağlamyürek, Mimar Sinan Üniversitesi'ni kazanınca İstanbul'a yerleşiyor ve mekanlarda sahne alıyor. Derken evleniyor ve Etiler'de bir villa showroom açıyor. Davetler vererek cemiyet hayatına giriyor. Mimar olmasına rağmen, cafe işletmecisi olmayı tercih etmiş ve ünlülerin takıldığı birçok mekanın sahibi. Kendisini "Kahve Ustası" olarak tanıtıyor hatta.

Verdiği röportajın bir kısmı...

Kaynak

Adını moda tasarımcısı olarak duyurdu: Günsel Ülkü

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Yurtdışında aldığı eğitimlerin ardından moda sektörüne girmeye karar veriyor, Fashion TV'de programlara çıkıyor. L’Atelier d’Existence’ isimli markanın da tasarımcılığını yapıyor aynı zamanda. Bu ihtişamlı yaşamın nedeni ise dedesinin eski toprak zenginlerinden olması...

Matematikten güzellik salonuna uzanan bir macera: Esra Tekgöz Kızıltaş

Marmara Üniversitesi Matematik Bölümü'nü bitirdikten sonra 13 yıl öğretmenlik yapıyor ve ardından evleniyor. Bodrum'daki yazlık çevresi sayesinde sosyeteyle tanışıyor ve kendisine bir güzellik salonu açıyor... Gerisi malumunuz.

Son olarak gelin bakalım Ezgi Dargı kimmiş?

Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik mezunu. İlk eşi bir tekstil fabrikası sahibi olduğu için onun sayesinde bir organizasyon şirketi açıyor ve bu alanda tanınan isimlerden biri oluyor. Ardından da ikinci evliliğini bir plastik cerrahla yapıyor ve sosyeteye giriyor...

Kendilerini en zengin hissettikleri anlara bakınca yaşadıkları hayatı az çok tahmin edebiliyorsunuzdur...

Kaynak

Kısacası hepsi bir şekilde -kocaları sayesinde? 🤔- zengin olmuş ve lüks yaşamaya aşık, dünyada ne olup bittiğinden habersizler...

Haliyle sosyal medyada da çok fazla konuşuluyorlar! 😅

Biz ne diyeceğimizi bilemedik...

Bunlar nasıl hayatlar? 🤔

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
scofield12

suç bunların değil ki teklif gelmiş katılmışlar asıl mesele teklif eden neden teklif etmiş ?

fenni-sunnetci

sosyal medyadan hakkin da yazilanlari okuyan bu hanimefendi kokoslar, buyuk olasilikla soyle mirildanmistir" zeki, ama pis fakirler"

tc-elif-aydin

Kimbilir şu hale gelene kadar,ne iğrençliklere tamah edip katlanmak zorunda kaldırlar?Acıyorum aslında ben bunlara..Benim de var böyle etrafımda 3 kuruş için kimleri kimleri koluna takıp sevgilim,nişanlım diye gezenler..Şahsen takdir ediyorum trilyonlara da sahip olacak olsam asla katlanamam dediğim şeylere katlanıp azimle ilerliyorlar..Küçümsemeyin şunların katettiği yolu herkes başaramaz..

cansenb

Bütün insanlarda bunların beyninden olsa şu an 2018 yılında hala cilalı taş devrindeydik

izmo-krasi

programın alt metnindeki gerçek adı: Kodaman Avcıları

Görüş Bildir