Ülkemizin Gerçeklerini Yaptıkları Paylaşımlarla Suratımıza Bir Tokat Gibi Çarparak Duygularımıza Tercüman Olan 25 Kişi

47PAYLAŞIM

Hafta boyunca paylaşımlarıyla duygularımıza tercüman olan, "Hissettiklerimi tam olarak anlatmış" diyebileceğiniz paylaşımları sizler için derledik!

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
coldhearted

Cehalet bile tahmin edememiştir bir gün bu kadar talep göreceğini ve popüler olacağını. Üzülmüyorum, bizi biz yapan, yaptığımız seçimlerdir. Saygılar.

arsenic

Nevşin Mengünün twitinin altındaki okuyunca, geleceğe, birşeylerin değişmesine olan umudum tamamen kayboldu. Gerçekten ama canı gönülden destekleyenler çok fazla, çok. İnanılmaz.

kspgulcan

#3 Gökhan Özoğuz hayranım bu adama, düşüncesine, savunmalarına. Hiç korkmadan fikrini söyleyebilecek bi sanatçı gerçek anlamda sanatçı hem işi hemde düşünce fikir özgürlüğü diğerleri de birkaç gün duyar kasıp sonra malum şahısın külliyeside ağırlanınca yapay sanatçı olurlar.

ag10

twitter da bir video var,4-5 şehidimizin başında arap piçleri bir şeyler konuşuyor,o şehitlerimizin görüntüsünü yıllarca unutmam,bizim içimiz parçalanıyorken ailelerinin halini düşünemiyorum bile, ama uzun adam çıkıp bir kaç tane diyebiliyor,o videoyu gözüne sokmak isterdim.

ahmet-yanik4

Edebini bozmamak için t yerine z yazmış

arsenic

DİKTETÖR ERDOGAN'NIN MARİFETLERİ, ÇOK SAYIDA ASKERİMİZ İDİPB'TE KATLEDİLMİŞ. Başlığında bivideo var ytube da, onu izleyin, söylenecek söz yok.

ag10

bahsettiğim video da o dostum ,maalesef

Görüş Bildir