Ukrayna'da Kan Donduran Olay! Sarhoş Komşuları Tarafından Saatlerce Dövülerek İşkence Gördükten Sonra Canlı Canlı Gömülen Kadın

201PAYLAŞIM

57 yaşındaki Nina Rudchenko, iddialara göre iki erkek kardeş tarafından beyzbol sopasıyla iki saat dövüldükten sonra canlı canlı gömüldü.

Kaynak: https://www.mirror.co.uk/news/world-news...

Nina, iddialara göre sarhoş komşuları tarafından dövülüp canlı canlı gömüldükten sonra gömüldüğü yerden kendi kendine çıktı.

Yerel haberlere göre Nina, Ukrayna'daki evinde otururken iki sarhoş kardeş evine zorla girdi. 27 ve 30 yaşındaki kardeşler kadın bayılana kadar beyzbol sopasıyla döverek eziyet ettiler. Gece kadının hareketsiz bedenini bölgedeki mezarlığa götürerek, kadının yüzüne su dökmeye başladılar. Nina kendine geldiğinde, ona bir mezar kazdırıp içine girmesini istediler.

Nina yaşadığı korkunç olayı anlattı:

"Yüz üstü mezarın içine yattım ve beni gömmeye başladılar. Biraz hava kalsın diye yüzümü ellerimle kapattım. Gülerek, bütün ailemi öldürme planları hakkında konuşuyorlardı. Bitirdiklerinde ölüp ölmediğimi merak ederek biraz dolandılar sonra gittiler."

Gördüğü eziyetten ve canlı canlı gömüldükten sonra Nina, mezarı kazarak kaçmayı başardı.

Evinin oraya kadar sürünerek ilerledi ve orada bilincini kaybetti. Ertesi sabah evinin önünde kardeşi Ludmila Gura tarafından bulundu. 

"Nina'nın yüzü yaralarla ve kanla kaplıydı. Siyah ve şişmiş haldeydi. Zar zor tanıyabildim onu."

Nina, hemen hastaneye kaldırıldı. Sağlık çalışanları kadının o halini görünce şok oldular. Oleksandr Klymchuk isimli cerrah "Muayene sonucunda çenesinin ve burnunun kırık olduğunu, beyin sarsıntısı geçirdiğini gördük. Kafasında ve vücudunda bir sürü yara vardı." dedi.

Bu iki kardeşe karşı öldürmeye teşebbüsten arama emri çıkarıldı.

Polis sözcüsü Evgen Slipchenko "Şüpheliler ayrıca kaçırmaktan da suçlanabilir. Şu an inceleme yapıyoruz." dedi.

Saldırganlar ise sorguda ifadelerini verirken, 'sarhoş olduklarını' söylediler. Şu an soruşturma devam ederken, suçlu bulunmaları halinde 10 yıl hapis cezası istenecek.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gzm-ynklr

Korkunç bir olay. Çok üzülerek okudum.

truereligionislam

İslam içkiyi boşuna yasaklamadı.

hikmet-ak

İçki bütün kötülüklerin anasıdır.

yumus-ayi

Ukrayna'nın neden bizden pasaport değil de kimlik istediği anlaşılmış oldu :D

Görüş Bildir