Görüş Bildir
Haberler
Türkan Günday Kimdir, Türkan Günday Bulundu mu? Ölüm İlanı Verip Kayıplara Karışan Türkan Günday, Müge Anlı'da

Türkan Günday Kimdir, Türkan Günday Bulundu mu? Ölüm İlanı Verip Kayıplara Karışan Türkan Günday, Müge Anlı'da

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ilginç bir kayıp vakası yaşandı. ‘Cenazeme kaç kişi katılır?’ diye düşünerek sosyal medyadan ölüm ilanı veren 50 yaşındaki Türkan Günday, Müge Anlı’da bulundu. Günday’ın evden gidiş nedeni ise izleyen herkesi şaşkına çevirdi. İşte detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

İstanbul Gaziosmanpaşa’da yaşayan konfeksiyon çalışanı 50 yaşındaki Türkan Günday, 27 Ağustos’ta kayıplara karıştı. Kaybolmadan önce sosyal medya  hesabından “Türkan Günday ölmüştür. Bu öğlen cenazesi kaldırılacaktır” diye  paylaşım yapan Günday’ın ailesi 25 gündür ulaşamadıkları genç kadını bulmak için araştırmacı gazeteci Müge Anlı’ya başvurdu.

TÜRKAN GÜNDAY KİMDİR?

İstanbul Gaziosmanpaşa'da yaşıyordu. Erkek arkadaşı E. G.'nin evli olduğunu öğrendikten sonra ayrılmak isteyen ancak borçları nedeniyle ayrılamayan Türkan Günday, 15 Temmuz tarihinde kendisi hakkında ölüm ilanı vererek ortadan kayboldu.

MÜGE ANLI’DAN YARDIM İSTEDİ

Ailesinin kendisiyle yeterince ilgilenmediğini düşünen ve sık sık evi terk eden Günday, 'ölürsem cenazeme kaç kişi katılır?' diye düşünerek ölüm ilanı verdi. Sosyal medyadan yayınladığı ilanın ardından ortadan kaybolan Günday'dan yaklaşık bir aydır haber alınamadı. Kardeşinin hayatından endişe eden abla Tülin Irmaklı, Günday'ı bulmak için Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi.

YALNIZLIKTAN ŞİKAYETÇİYDİ

Kız kardeşinin dikkat çekmek için ölüm ilanını paylaştığını söyleyen Tülin Irmaklı, sık sık yalnızlıktan şikayet eden, duygu durumu sürekli değişen Türkan Günday’ın hayatından endişe ettiğini ifade etti.

EVLENMEK İÇİN BARTIN'A GİTTİ

Günlerdir haber alınamayan Türkan Günday’dan çok geçmeden güzel haberi Araştırmacı gazeteci Müge Anlı verdi. Ailenin kayıp başvurusuna rağmen bulamadığı 50 yaşındaki Türkan Günday’ın evlenmek için Bartın’a gittiği ortaya çıktı. Yayına bağlanan genç kadın, “Dayımla evlenmek için Bartın’a geldi” dedi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın