Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

TSK: Sur'da 1 Asker Şehit

Anasayfa > Gündem

Genelkurmay Başkanlığı, Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki operasyonlarda bugün bir askerin şehit olduğunu açıkladı.

Genelkurmay'ın internet sitesinden yapılan açıklamada, Sur'da devam eden operasyonlarda PKK'lılarca yapılan saldırı sonucu bir askerin şehit olduğu belirtildi.

Açıklamada şöyle denildi:

Açıklamada şöyle denildi:

'25 Şubat 2016 Perşembe günü Diyarbakır ili Sur ilçesinde devam eden operasyonlar esnasında, bölücü terör örgütü mensubu teröristlerce yapılan silahlı saldırı sonucu bir kahraman silah arkadaşımız ağır şekilde yaralanmış, derhal hastaneye sevk edilmiş, ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak saat 08.15’de şehit olmuştur. 

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırıda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, şehidimizin değerli ailesine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları ile Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır temenni ediyoruz. 

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.'

Genelkurmay, dün de Diyarbakır'ın Sur ilçesinde devam eden operasyonlarda 3 askerin şehit olduğunu açıklamıştı.

TSK

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Andy Dufresne

surda ingiliz ajan cirit atıyor sizde haberini göremedik. www.sozcu.com.tr/2016/gundem/ingiliz-vekil-surda-gozaltina-alindi-1108946/