Görüş Bildir
Haberler
Transformers: Yenilenlerin İntikamı Konusu Nedir? Transformers: Yenilenlerin İntikamı Oyuncuları Kimlerdir?

Transformers: Yenilenlerin İntikamı Konusu Nedir? Transformers: Yenilenlerin İntikamı Oyuncuları Kimlerdir?

2009 yılında gösterime giren Transformers: Yenilenlerin İntikamı filmi yönetmen koltuğunda Michael Bay otururken filmin senaryosu ise Ehren Kruger ve Roberto Orciye'ye aittir. Bu gece Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak filmin oyuncuları ve konusu ise oldukça merak ediliyor. Peki Transformers: Yenilenlerin İntikamı filmi konusu nedir? Transformers: Yenilenlerin İntikamı oyuncuları kimlerdir? Detayları haberimizde sizler için derledik...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Transformers: Yenilenlerin İntikamı Konusu Nedir?

Transformers: Yenilenlerin İntikamı Konusu Nedir?

Genç Sam Witwicky'nin (Shia LaBeouf), savaşan robot uzaylıların arasında sonucu belirleyen bir savaşta evreni kurtarmasının üzerinden iki yıl geçmiştir. Gösterdiği büyük kahramanlığa rağmen Sam, üniversiteye gitmek, kız arkadaşı Mikaela'nın (Megan Fox) yanından ayrılmak ve anne babasından (Kevin Dunn ve Julie White) ilk kez ayrı kalmak gibi günlük endişeler yaşayan sıradan bir gençtir. Bir de bu ayrılığı en yeni dostu ve koruyucu robotu Bumblebee'ye açıklaması da fazladan sıkıntılara yol açar. Sam'in hedefi normal bir üniversite yaşantısı yaşamaktır fakat bunun için kaderini göz ardı etmesi gerekir.

Sam'in yeni okulunda hayatı seyre girmek üzereyken dikkati birden kafasında şimşek gibi beliren hayaller yüzünden dağılır. Büyükbabası gibi bunamaktan korkan Sam bu hayalleri saklar, ta ki aklında uçuşan mesajları ve simgeleri daha fazla göz ardı edemeyinceye kadar. En iyi şekilde hazırlanmış planlarına karşın, Sam kendisini tekrar Autobot'lar ile Decepticon'lar arasındaki savaşta bulur ve yine evrenin geleceği tehlikededir. Henüz bilmese de, kötülük ile iyiliğin arasındaki mücadelede, en büyük gücün anahtarı Sam'in elindedir.

Transformers: Yenilenlerin İntikamı Oyuncuları Kimlerdir?

Transformers: Yenilenlerin İntikamı Oyuncuları Kimlerdir?
  • Josh Duhamel – (Yüzbaşı William Lennox)

  • Tyrese Gibson – (USAF Okul Çavuşu Epps)

  • John Turturro – (Ajan Simmons)

  • Matthew Marsden – (Graham)

  • Isabel Lucas – (Alice)

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın