Görüş Bildir
Haberler
Tolga Zengin'den Dan Bilzerian'a Küfür

Tolga Zengin'den Dan Bilzerian'a Küfür

Batuhan
06.05.2015 - 13:07 Son Güncelleme: 06.05.2015 - 15:21
İçeriğin Devamı Aşağıda

ABD'li ünlü poker oyuncusu ve Instagram'ın fenomeni Dan Bilzerian, sözde Ermeni soykırımına ilişkin olarak Instagram hesabından paylaşım yaptı. Bu yorumuna Beşiktaş'ın tecrübeli kalecisi Tolga Zengin sert bir tepki geldi.

Dan Bilzerian Instagram hesabından “Ermeni Soykırımı’nın 100. yıldönümü. Türk devleti 1.500.000 Ermeni’yi katletti, Bilzerian ailesinin de yarısını. Bugün hala, bu soykırımı kabul etmiyorlar. Bu, Alman holocaustunu engelleyebilecek bir farkındalık yaratabilirdi. Bundan dolayı Türklerden nefret etmiyorum çünkü sorumlu olanların hiçbiri hayatta bile değil, fakat tarih kendini tekrar edebilir, bu yüzden Türk hükümeti bunun gerçekleştiğini kabul etmeli. Bunu söylemişken, etnik köken, din, ya da nerede doğduğundan gurur duymaya inanmıyorum, çünkü bunlar kontrol edebileceğin şeyler değil. Bir insan olarak kendinden, başardığın şeylerden, başkaları için yaptıklarından, ve hayatındaki engelleri nasıl aştığından gurur duymalısınız. Şüphe etmeden kendisi olmak için özgürlüğü takdir ve takip eden tüm insanlara, askerlere ve gazilere” dedi.

Bu yorum üzerine Tolga Zengin paylaşımın altına yorumuna “Senin cibiliyetini s……” diyerek tepki gösterdi. Bu tepki üzerine Dan Bilzerian’ın Türk takipçileri, Tolga Zengin’e büyük destek verdi.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
9
3
1
0
0
0
0