Görüş Bildir

Tolga Zengin'den Dan Bilzerian'a Küfür

Haberler
> Tolga Zengin'den Dan Bilzerian'a Küfür

ABD'li ünlü poker oyuncusu ve Instagram'ın fenomeni Dan Bilzerian, sözde Ermeni soykırımına ilişkin olarak Instagram hesabından paylaşım yaptı. Bu yorumuna Beşiktaş'ın tecrübeli kalecisi Tolga Zengin sert bir tepki geldi.

Dan Bilzerian Instagram hesabından “Ermeni Soykırımı’nın 100. yıldönümü. Türk devleti 1.500.000 Ermeni’yi katletti, Bilzerian ailesinin de yarısını. Bugün hala, bu soykırımı kabul etmiyorlar. Bu, Alman holocaustunu engelleyebilecek bir farkındalık yaratabilirdi. Bundan dolayı Türklerden nefret etmiyorum çünkü sorumlu olanların hiçbiri hayatta bile değil, fakat tarih kendini tekrar edebilir, bu yüzden Türk hükümeti bunun gerçekleştiğini kabul etmeli. Bunu söylemişken, etnik köken, din, ya da nerede doğduğundan gurur duymaya inanmıyorum, çünkü bunlar kontrol edebileceğin şeyler değil. Bir insan olarak kendinden, başardığın şeylerden, başkaları için yaptıklarından, ve hayatındaki engelleri nasıl aştığından gurur duymalısınız. Şüphe etmeden kendisi olmak için özgürlüğü takdir ve takip eden tüm insanlara, askerlere ve gazilere” dedi.

Bu yorum üzerine Tolga Zengin paylaşımın altına yorumuna “Senin cibiliyetini s……” diyerek tepki gösterdi. Bu tepki üzerine Dan Bilzerian’ın Türk takipçileri, Tolga Zengin’e büyük destek verdi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
9
3
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Hasan Kaya

BİR BEŞİKTASLI OLARAK , TOLGANIN BEŞİKTAŞ'TAN BİR AN ÖNCE SİKTİRİP GİTMESİNİ DİLİYORUM . BJK'NİN FAŞOLARA İHTİYACI YOK.

Metin Karaman

Ben de bir Beşiktaş'lı olarak sana hak veriyorum. Üstelik kapasitesi de yeterli değil bizim için.

Has etmişsin Tolga afferum :)

Can Babacan

lan bilzerian tassagi yalayan ergenler sizinde cibiliyetinizi ben sikeyim. tolga kardese bravo