Görüş Bildir
Haberler
TBMM'de 24. Dönem Sona Erdi

TBMM'de 24. Dönem Sona Erdi

Caner
04.04.2015 - 22:00 Son Güncelleme: 04.04.2015 - 23:04
İçeriğin Devamı Aşağıda

TBMM, 24. Dönem yasama çalışmalarını tamamlayarak 7 Haziran'da yapılacak Milletvekili Genel Seçimleri nedeniyle tatile girdi.

TBMM Genel Kurulunda bugün içeren İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı ile uluslar arası anlaşmalar görüşüldü. Görüşmeler sırasında milletvekilleri meclisin yeni yasama yılına kadar tatile girecek olması ve seçilememe düşüncesiyle birbirleriyle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'te oturduğu yerden cep telefonu ile Genel Kurul salonundaki milletvekillerinin fotoğraflarını çekti. 3 dönem kuralına takılan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç da Genel Kurul salonundaki bakanlar sırasına son kez oturdu. CHP'li milletvekilleri foto muhabirlerine poz verdiği sırada AK Parti sırasına dönerek 'Güle güle, size de güle güle' diye el salladı.

421 KANUN ÇIKTI

Söz alan Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, “TBMM Genel Kurulunda 24'ncü dönemde 421 kanun çıkartıldı, 3 bin 751 saat çalışma yapıldı, 38 bin yazılı soru cevaplandı. Muhalefet partilerine de eleştiri ve görüşleri ile katkıda bulundukları için teşekkür ediyorumö dedi.

24 Haziran 2011'de açılan 24 dönem tamamlandı. Söz alan 4 partinin grup başkanvekili teşekkür etti. AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Doğan Kubat, TBMM Başkanvekili Güldal Mumcu'ya başkanlık divanına giderek çiçek verdi. Daha sonra da seçimler nedeniyle birleşim kapandı.

Birleşimin kapanmasının ardından milletvekilleri hatıra fotoğrafı çektirdi ve gazetecilere el salladı.

Fırat Keskinkılıç, DHA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Şinasi Yavuz

14'ünden 24'ünden ne fayda gördük ki 34'ünden ne fayda göreceğiz yani? Maaşlarını alacaklar, bıdı bıdı yapıp üstüne sütlü kahve içecekler, burdaki salaklar d... Devamını Gör

deli-sabit

Sürekli kavga yumruklaşma yoruldu adamlar/kadınlar, biraz mola versinler sonra yine devam ederler.