Takip Ettiğin Twitter Kullanıcılarına Göre Ne Kadar Çatlaksın?

-

Bu testimizde takip ettiğiniz Twitter kullanıcılarına ne kadar çatlak olduğunu söylüyoruz. Eğer Twitter kullanmıyorsanız, kullansaydınız hangisini takip edeceğinizi düşünerek cevaplar verebilirsiniz. Hadi bakalım!

Not: Seçeneklerde birden fazla takip ettiğiniz kişi varsa favorinizi işaretleyin :)

#1

Aleyna Tilki
Çağatay Akman
Furkan Gök

#2

Demet Akalın
Hande Yener
Tuğçe Kazaz

#3

Burhan Kuzu
Melih Gökçek
Ahmet Hakan

#4

Cem Yılmaz
Donald J. Trump
Tarkan

#5

Yıldız Tilbe
Ömer Turan
Özgür Demirtaş

#6

Berrak Tüzünataç
Dinçer Güner
Armağan Çağlayan

#7

Pucca
Taha Özer
Özgür Mumcu

#8

Yunus Günçe
Sarp Apak
Emrah Serbes

#9

Hasan Mezarcı
Adnan Oktar
Papa Francisco

#10

Onedio Goygoy
Onedio Test
Onedio Gıybet

Kafayı kırmışsın!

Tam anlamyla bir çatlaksın. Deli dolu, yaşamayı bilen, hayattan zevk alan bir yapın var. Nasıl mutlu olunacağını çok iyi biliyorsun. Bazen ne kadar çatlak bir insan bu tepkisi alsan da sana bir şey söyleyeyim, maalesef sen delisin, çatlaksın, sıyırmışsın. Ama sana bir sır vereyim mi, iyi insanların çoğu öyledir. :)

Senin beyin yanmış!

Buna şaşırdığını sanmıyoruz çünkü hem sen hem de çevren bunun farkındasınız :) Çatlaklık senim  genlerine işlemiş. Eğlenmeyi ve hayattan zevk almayı biliyorsun. Mutluluğu da bu şekilde buluyorsun. Maalesef sen delisin, çatlaksın, sıyırmışsın. Ama sana bir sır vereyim mi, iyi insanların çoğu öyledir. :)

Biraz çatlaksın!

Ruhunun yarısı bir çatlağın özelliklerini taşıyor.  Sen oldukça zeki ve de kontrollü birisin. Hayattan zevk almasını bilen ama kontrolü de asla kaybetmeyen bir yapın var.  Bu da senin mutluluğunun sebebi. En önemlisi de bu zaten :)

Ortalamanın üstündesin!

Fena bir oran değil. Kendi çatlaklığının farkındasın ve bununla yaşamayı seviyorsun. Yeri geliyor bir çatlak yeri geliyor sakin bir insan oluveriyorsun. Bu yüzden de gayet mutlusun. Önemli olan da bu zaten :)

Bazen kafayı kırıyorsun!

Senin için tam bir çatlak diyemeyiz ama içinde bir yerlerde çatlaklığa dair izler var. Etrafından aldığın baskılar senin çatlaklığını sınırlıyor gibi.  Tabii bu o kadar mühim değil, önemi olan senin mutlu olman :)

%0 Çatlaksın!

Verdiğin yanıtlara göre senin çatlalık oranın yüzde 0. Yani hiç. Tabii bu testte çatlaklık oranının yüzde 0 olması senin de bir gün çatlak olmayacağın anlamına gelmiyor. Bir bakmışsın çıldırmısın, çatlağın teki olup çıkmışsın. Tabii bu o kadar mühim değil, önemi olan senin mutlu olman :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ismet-bilgi

Senin beyin yanmış!

crybaeh

%0? ben?

burakcalls

tabiki çatlak değilim

Gizli Kullanıcı

Senin beyin yanmış ! Teşekkürler onedio .

raj

%0 çatlaklık???

Görüş Bildir