Görüş Bildir
Haberler
TV
Survivor All Star'da 2. Eleme Adayı Kim Oldu? 30 Ocak Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor All Star'da 2. Eleme Adayı Kim Oldu? 30 Ocak Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

TV8 ekranlarında Survivor All Star heyecanı sürmeye devam ediyor. En sevilen yarışma programlarından Survivor bu seneki yarışmacı kadrosuyla izleyicileri ekranlara kilitliyor. Katıldıkları senelerde Survivor'a damga vuran All Star yarışmacılarının kıyasıya rekabetinin yanı sıra, yeni kurallar da heyecana heyecan katıyor. Peki Survivor'da eleme adayı kimler oldu? 30 Ocak Survivor All Star'da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Sürgün adasına giden yarışmacı kim? İşte merak edilenler...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Survivor 2022 All Star yarışmasında üçüncü hafta büyük bir heyecanla başladı. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, Survivor'da dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Güç ve denge mücadelesinin yaşandığı dokunulmazlık oyunu sonrası bir isim ikinci eleme adayı olarak belirlendi. Peki, Survivor All Star'da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? 30 Ocak Survivor'da ikinci eleme adayı kim oldu?

Survivor'da Dokunulmazlığı Hangi Takım Kazandı?

Survivor'da Dokunulmazlığı Hangi Takım Kazandı?

Haftanın ilk dokunulmazlığını kaybeden takımdan birinci eleme adayı olarak sürgün adasına giden kişi Barış olmuştu.

Survivor All Star'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Totem düşürme oyununda ilk oyunu ünlüler takımının kadın yarışmacıları kazanırken, ikinci oyunu da gönüllüler takımının erkekleri kazanarak durumu 1-1'e getirdi. Best of'a kalan dokunulmazlık oyununu kazanan gönüllüler takımı oldu.

Gönüllüler takımı böylelikle bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununu da kazanmış oldu.

Survivor'da Bu Akşam Eleme Adayı Kim Oldu? Sürgün Adası'na Kim Gitti?

Survivor'da Bu Akşam Eleme Adayı Kim Oldu? Sürgün Adası'na Kim Gitti?

Yapılan oylamada, Birsen, Furkan, Mert ve Parviz'in isimleri yazıldı. Oylamada Birsen'e 5, Furkan'a 4, Parviz ve Mert'e ise birer oy çıktı. Böylece Survivor ünlüler takımında eleme adayı olarak sürgün adasına giden ikinci yarışmacı Birsen Bekgöz oldu.

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir!

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın