Görüş Bildir
İçeriğin Devamı Aşağıda

Günün Düşündüren Videosu

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde içme suyu borusunun patlamasıyla oluşan çukura bir araba ve o sırada olay yerinden geçen görme engelli bir kişi düştü.

Olay, Üçgen Mahallesi'nde Abdi İpekçi (Şarampol) ile Tonguç caddeleri kavşağında meydana geldi. Antalya Su ve Atıksu İdaresi'ne ait içme suyu ana borularından biri, bir araba geçtiği sırada patladı. Patlamanın etkisiyle oluşan 2 metre çapındaki çukura düşen araba, vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine gelen kurtarıcı ve polis ekipleri tarafından çıkarıldı. Arabadakiler yara almazken borudan fışkıran su sebebiyle kavşak su altında kaldı. Çukurdan çıkan taş ve çakıllar ise tramvay hattını ve yolu kapladı. Tramvayın seferleri aksarken yolda biriken su adeta göl oluşturdu. Temizleme çalışmaları yapıldığı sırada çukurun etrafına güvenlik şeridi çekilmediği için görme engelli Recep Taş içine düştü. Bir anda suya gömülen Taş, çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarıldı. Kısa süreli bir şok geçiren Taş, nereye düştüğünü sorduktan sonra oradan ayrıldı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
16
4
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Aferna Furkan Yavuz

İnsanlık daha ölmemiş.Canım ülkemin canım insanları.

root

Bizim gözümüz görüyor ama orada çukur olduğunu yine de göremiyoruz, kimse göremez o çukuru. Ayrıca görme engelli ise bastonu nerede? Videoyu sesli izleyemedi... Devamını Gör