Stilleriyle Dünyaca Ünlü Moda İkonlarına Taş Çıkartan Instagram’ın En Havalı 13 Türk Fenomeni

-

Pek çok genç kadına ilham kaynağı olan ve yeni dönemde modaya yön veren Instagram'ın en meşhur stil ikonlarını sizler için derledik!

1. Dilek Gün

34 yaşında olan ve özel bir şirkette yönetici asistanlığı yapan Dilek Gün, Instagram'da her gün stilini paylaşıyor ve takipçilerine tüyolar veriyor. Aynı zamanda seyahat etmeyi, spor yapmayı ve yemek yemeyi de çok seviyor. Internet sitesinden giydiği kıyafetleri ve Instagram profilinden hayat tarzını takip edebilirsiniz.

2. Beril Bayındır

Ödüllü blogger Beril Bayındır, Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler mezunu ve Kuzey'in annesi. Blogger mom olarak ünlenen ve stiliyle genç annelere örnek olan Beril Bayındır'ı internet sitesinden ve Instagram profilinden takip edebilirsiniz.

3. Billur Saatçi

Stilini, gezip gördüklerini, dokunabildiği her şeyi paylaştığı blog'u ve Instagram profilinde yaşam tarzını takipçilerine ulaştıran Billur Saatçi Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu. Kurumsal hayattan blogger'lığa uzanan macerasında pek çok projeye imza atan Billur Saatçi'nin Can adında bir oğlu var.

4. Nil Ninat

Blogger ve influencer olan Nil Ninat, imza attığı pek çok projede ikonik tarzıyla öne çıkıyor. Instagram profilinden stilini ve hayat tarzını takip edebilirsiniz.

5. Burcu Tandoğan

29 yaşındaki Burcu Tandoğan, profesyonel hayatının ardından New York'ta moda üzerine eğitim aldı. Çok ünlü bir sandalet markasının Türkiye distribütörlüğünü yapan ve projeleriyle ilklere imza atan Burcu Tandoğan'ı Instagram profilinden takip edebilirsiniz.

6. Hande Can

Hande Can, namıdiğer Gardırop Gurusu stil danışmanlığı ve kreatif direktörlük yapıyor; moda ipuçları ve stil önerileri paylaşıyor.

7. Elvin Levinler

Dizi ve reklam oyunculuğunun ardından blogger'lığa adım atan ve seyahat ettiği yerlerde çekildiği fotoğraflarla herkesi kendine hayran bırakan Elvin Levinler 30 yaşında. Stiliyle genç kadınlara yol gösteriyor ve Instagram profilinde pek çok stil ikonuna taş çıkartıyor.

8. Hazal Ece Yüceer

Kendisini 'tarifsiz bir moda düşkünü' olarak tanımlayan Hazal Ece Yüceer, Instagram profilinde hayat tarzını takipçileriyle paylaşıyor.

9. Melodi Elbirliler

Yeni nesil blogger'lardan İzmirli Melodi Elbirliler 30 yaşında. Akademisyenliğinin yanı sıra YouTube'dan ve Instagram'dan hayat tarzını yansıtan paylaşımlar yapıyor.

10. İlayda Özkök

27 yaşındaki genç blogger İlayda Özkök, üniversite yıllarında makyaja merak salınca profesyonel olarak eğitim aldı ve makyaj videoları çekmeye başladı. Güzellik, moda ve lifestyle kategorilerinde sosyal medyada içerikler üretiyor ve Instagram profilinde stilini yansıtıyor.

11. Nur Bilen Yavuzer

Bilkent Üniversitesi Turizm bölümünden mezun olan ve uzun yıllar bu alanda kariyer yapan Nur Bilen Yavuzer 38 yaşında. Kendi güzellik ve moda anlayışını tecrübeleriyle Instagram profilinde paylaşıyor ve güzellik koçu olarak kariyerine devam ediyor.

12. Nil Ertürk

İstanbul Üniversitesi Sinema bölümünden mezun olduktan sonra modayla ilgilenmeye başlayan ve yaklaşık on yıldır blogger'lık yapan Nil Ertürk 30 yaşında. Instagram profilinde stilini paylaşıyor ve blog'unda hem anneliğe hem de modaya dair yazılar yazıyor.

13. Ferhan Talib (Icon Jane)

Yaklaşık on yıldır blog yazan ve bir gün gezmek için gittiği mağazada iş bularak moda tutkusunu kariyere dönüştüren Ferhan Talib, namıdiğer Icon Jane Instagram profilinde hayat tarzını paylaşırken, blog'unda moda üzerine yazıyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Başlıklar

Bilkent ÜniversitesiGalatasaray ÜniversitesiInstagramİstanbulSinemaYoutubedizi
Görüş Bildir