Görüş Bildir
Haberler
Spiker Meltem Acet'in Kabusu Oldu! Tanımadığı Şahıstan ‘Seni ve Kızımızı Seviyorum' Mesajları

Spiker Meltem Acet'in Kabusu Oldu! Tanımadığı Şahıstan ‘Seni ve Kızımızı Seviyorum' Mesajları

Batuhan
04.02.2021 - 08:59

Spiker Meltem Acet, işyerini ve çekim için gittiği tüm mekânları arayıp “Ben Meltem’in kocasıyım, çocuğunun babasıyım, aramızın düzelmesine yardımcı olun” diyerek rahatsız ettiği iddiasıyla Ali Altuncevahir’den şikâyetçi oldu.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Hürriyet'ten Özge Eğrikar'ın haberine göre, Emniyet’te verdiği ifadesinde Ali Altuncevahir’i tanımadığını belirten Meltem Acet, “Şüpheli, ‘Sevgilim öptüm’ cinsinden e-mailler atmaya devam ediyor. En son, ‘Seni ve kızımızı seviyorum, öpüldünüz’ diye mail attı.

Bu tarz mesajlara her gün maruz kalıyorum. Bu şahıs her gün benim yakınlarımı arayıp rahatsız ediyor. Ali Altuncevahir’in ruhsal problemleri olduğunu ve bana zarar verebileceğini düşünüyorum” dedi.

3 ay uzaklaştırma

3 ay uzaklaştırma

Mahkeme, Ali Altuncevahir’in 3 ay süreyle mağdur Meltem Acet’e yönelik olarak şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına ve bulunduğu konuta yaklaşmamasına karar verdi. Mahkeme ayrıca Altuncevahir’in, Meltem Acet’in çocuğuna da yaklaşmamasına hükmetti.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
26
8
4
4
3
2
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
hazal güçlü

3 ay sonra yine başlar

Kalpli göz emojisini de başa koymuş editör. Ali altuncevahir senmisin nasıl bir ilk emoji seçimi :D

Metin Akalp

Mahkeme bu sefer cezayı abartmış yalnız. 3 ay taciz edememe cezası nedir yav? Bir sapık için bu kabul edilemez. Temyize gidilmeli bence.