Sosyal Medyada Beraber Olduğu Kadınların Fotoğraflarını Paylaşan Mağara Adamına Polis Baskını

-

Bu dünyada ilginç yaşam tarzlarına sahip insanlar var. Bu insanlar benimsedikleri kültürler ile hep dikkat çekmişlerdir. Benzer şekilde kendisini dış dünyadan belirli ölçüde soyutlayan Taylandlı mağara adamının kadınlarla olan ilişkisini Daily Mail'den sizler için derledik.

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/news/article...

Polis, onlarca güzel turist kadınla beraber olduğunu iddia eden ve sosyal medyada istismarlarıyla övünen Taylandlı adamın mağarasına baskın yaptı.

Mağara adamı Chatupoom Losiri, ahlaksız hareketlerinden ötürü yerlilerden gelen şikayet üzerine Taylandlı yetkililer tarafından takibe alındı.

48 yaşındaki adam bir Rus kadını baştan çıkarmasıyla övündükten sonra eleştiri yağmuruna tutuldu. Birkaç gün sonra ise yatağında çıplak uyuyan başka bir kadının fotoğrafını paylaştı.

Geçen hafta polis Koh Phangan Adası'ndaki bir parti sırasında şüpheli ya da yasa dışı bir şey olup olmadığını görmek için adamın ilkel mağarasına baskın yaptı.

Sonrasında polisler yasa dışı bir şey bulamadıkları için adamın yasaları çiğnemediğine kanaat getirdiler. Fakat kadınların mağaraya girmesinin tehlikeli ve riskli olduğunu söylediler.

Koh Phangan bölgesinde arazi sahibinin Chatupoom'un orada yaşamasına izin verip vermeyeceği konusunda soruşturma yapıldı.

Koh Phangan Şerifi Kairik Kraisong konuyla ilgili açıklamada bulundu.

''Herhangi bir şikayet yok. Şikayet olursa polisler yasal işlem yapabilirler.''

Losiri kendisini habercilere karşı savundu.

Yanlış bir şey yapmadığını ve mağarasını ziyaret eden kadınların özgür iradeleriyle geldiklerini belirtti.

''Buraya gelen kadınların hiçbiri zorlamaya maruz kalmadı. Bu kadınların hiçbiri hiçbir şeye mecbur bırakılmadı. Hatta bazen seks yapmadık, sabaha kadar sadece sarıldık. Hepsi bu durumdan mutlu, aynı şekilde ben de mutluyum.''

Losiri, bütünsel ve medeniyetten uzak yaşam tarzını belgelemeye başladıktan sonra sansasyon haline geldi.

Geçen ay Facebook'ta paylaştığı bir gönderide evini ziyarete gelen Rus kadını nasıl baştan çıkardığını anlattı.

''Bugün motosiklet ile mağarama dönerken yolun karşı tarafında narin, çok güzel bir kadın gördüm. Ona: ''Beni sen durdurdun. Motosikletimle evime gidiyordum fakat güzelliğini görünce durmam gerektiğini hissettim. Seninle konuşmaya ihtiyacım var ve içinin de bu kadar güzel olup olmadığını merak ediyorum.'' dedim.''

Hikaye sahildeki eve kadar devam etti fakat mağara adamı söylediğine göre kadını öpmedi bile.

Bu yazı internette binlerce kez paylaşıldı ve sayfasına 94.000'den fazla takipçi kazandırmış oldu.

Bazı insanlar mağara adamını romantik biri olarak düşünüp idol olarak görseler de bazıları kur yapma tekniğini ürpertici buldular.

Yürek hoplatan Taylandlı mağara adamı, düzenli olarak batılı kadınlar ile romantik kaçamaklarını paylaşıyor.

Losiri, Rus turist ile yaşadıklarını anlattığı yazısını paylaştıktan bir iki gün sonra yatağında çıplak yatan bir kadının fotoğrafını paylaştı.

Bu olaydan sonra tepki alınca fotoğrafı sildi ve ardından: ''Paylaşımlarımı rahatsız edici buluyorsanız beni takip etmeyin. Ben kimseyi bu sayfayı takip etmek için zorlamadım. Sadece aynı rüyayı ve yaşam tarzını benimle paylaşan insanlar burada.'' şeklinde açıklamada bulundu.

Çıplak fotoğrafını çektiği kadının Rus bir turist değil, sevgililerinden birisi olduğunu iddia etti.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Tayland'a bunun için gidilir mi? O kadar yol bunun için tepilir mi? Hele ki Rus ablam ya sen?? Sizin ülkede buza kafa atan taş gibi adamlar var, bundan mı etkilendin? Zevkini öpeyim! djskjdksj :-D

bbbbb

Adamın yaptığı tek kötü şey, kadınların fotolarını çekmek olmuş. Onun dışında alan memnun veren memnun çok da abes ve farklı bir olay değil. Ha adamın temizliği tartışılır orası ayrı ama demek ki kadınlar bunu takmıyor.

mr-opposition

Düşüyor mu böyle?

uwuwewe-onyetenwewe-ugweuhem

Bir kadın olarak yolda görsem korkup yönümü değiştiririm. O yaşadığı mağara da kişisel temizliğine ne kadar dikkat edeceğini de az buz anlıyorsunuz. O kadınlarda iyi mide varmış. Ben en fazla amca önce dişlerini fırçala falan derim.

eastking

tamam da, modern dünyada bunu yapan o kadar kişi varken neden bu adama bu muamele uygulanmış ki? instagramda dan bilzerian buna en büyük örnek.

Görüş Bildir