Görüş Bildir

etiket Şort Giydiği İçin Saldırıya Uğramıştı: Asena Melisa Sağlam'a Hakarete 5 Ay Hapis Cezası

Haberler
> Şort Giydiği İçin Saldırıya Uğramıştı: Asena Melisa Sağlam'a Hakarete 5 Ay Hapis Cezası

İstanbul Pendik'te minibüste yolculuk yaparken şort giydiği için tokat attığı üniversite öğrencisi Asena Melisa Sağlam'a 'edepsiz' diyerek hakaret eden Ercan Kızıltaş 5 ay 25 gün hapis cezasına çarptırıldı. Kızıltaş, daha önce de tokat atmaktan da 3 yıl 4 ay hapis cezası almıştı.

İstanbul'da Pendik-Aydos minibüs hattında yolculuk yaparken şort giydiği için saldırıya uğrayan üniversite öğrencisi Asena Melisa Sağlam'ın hakaret davası Anadolu 14. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görüldü.

Toplam 45 ay hapis cezası almış oldu

Toplam 45 ay hapis cezası almış oldu

Saldırgan Ercan Kızıltaş, Asena Melisa Sağlam’a 'edepsiz ve hayasız' dediği için 5 ay hapis cezasına çarptırıldı. Kızıltaş daha önce tokat attığı için 3 yıl dört ay hapis cezası almış,  iyi halini ve tutuklu olduğu süreyi göz önünde bulunduran mahkeme heyeti tahliyesine karar vermişti. Ancak sanık Kızıltaş, başka bir suçtan da cezası bulunduğu için tahliye olamamıştı.

Saldırgan Ercan Kızıltaş, Melisa Sağlam'a saldırı ve hakaretten dolayı toplam 45 ay hapis cezası almış oldu. 

Mahkemenin üst sınıra yakın verdiği kararla birlikte Kızıltaş, toplam 21 ay cezaevinde kalacak.

Kararın ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Melisa Sağlam, destek olanlara teşekkür etti.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
332
19
9
8
5
3
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Sema candelen

Bunun namus bekçiliğiyle alakasi yok. Affedersiniz kızı görmüş bir yerleri kabarmış kızın ona bakmayacağını bilen parçası ise ona zarar vermek istemiş elde e... Devamını Gör

Lestat

Böyle dangalakların insanların özel hayatına müdahale edebilecek lüksü kendilerinde bulmasına ifrit oluyorum. Üstüne bir de tokat atmış puşt. Kendine yapılma... Devamını Gör

hakkant

5 ay az olmuş şerefsize namus bekçisi sanki