Snapchat'te Paylaştığı Cinsel İçeriklerle Haftada Binlerce Dolar Kazanan Webcam Modeli

2PAYLAŞIM

İnternetin asla sınırı yok arkadaşlar! Hayatını sosyal medyadaki müşterilerine görsel içerikler sunarak kazanan modelle ilgili içeriğimizi sizler için Metro'dan derledik.

Kaynak: https://metro.co.uk/2019/01/20/webcam-mo...

Kendisini "Oral Seks Kraliçesi" olarak adlandıran 27 yaşındaki Valentina Marie sosyal medya hesabında büyük miktarlar karşılığında kamera modelliği yapıyor.

Sosyal medyada paylaştığı içerikleri görmek isteyen insanlardan kazanç elde edebileceğini gördüğü zaman, bütün kariyerini bu doğrultuda değiştirdi. Yıllık veya aylık üyelikler şeklinde Snapchat hesaplarından içerik satan modellerin bir araya geldiği Teddy's Girls'de en çok kazanan kişi oldu. Valentina şu an haftada 4.000 dolar ile 5.000 dolar arasında kazanıyor.

Çalıştığı zaman bacağını kırdığı için evde dinlenmek zorunda kalan Valentine para kazanmanın bir yolu arıyordu.

"Instagram'da düzenli fotoğraflar paylaşarak belli bir takipçiye ulaşmıştım zaten. Sonrasında diz kapağımı kırdım ve işten uzaklaşmak zorunda kaldım. İnsanlar bana Premium hesabım olup olmadığını sordukları mesajlar atmaya başladılar. O zamanlar bunun ne olduğunu bilmiyordum. Ama artık bir gelirim olmadığı için denemeye karar verdim. Şimdiye kadar aldığım en iyi karardı."

*Premium, Snapchat'te bulunan ve para karşılığı yetişkin içerikli görseller paylaşılabilen özel bir hesap çeşidi.

Valentina, Premium'un pornodan nasıl farklı olduğunu ve neden Snapchat'i tercih ettiğini açıkladı.

"Mesela Pornhub'a beğendiğiniz kadınları izliyorsunuz ama onlarla konuşamıyorsunuz. Premium'da kadınlarla konuşabiliyorsunuz, cinsel içerikli mesajlar atabiliyorsunuz, istekte bulunabiliyorsunuz, bilgi alabiliyorsunuz. Daha samimi aslında. Snapchat ise benim favorim çünkü paylaşımlar 24 saat içinde siliniyor, herhangi birinin videoyu kaydedip kaydetmediğini görebiliyorsunuz, ekran görüntüsü alıp almadığını görebiliyorsunuz ki ben bunlara izin vermiyorum. Ayrıca Snapchat hesabımın kontrolümde olmasını seviyorum. Diğer sitelerde olmayan kimin görebildiğini, kimin göremediğini kontrol edebilme özelliği var."

Valentina'nın aldığı ücretler değişiyor. Bir aylık Premium hesabı için müşterilerin 25 dolar ödemesi gerekiyor. Sürekli kullanım içinse 100 dolar ödeme gerekiyor.

Ayrıca kişiden kişiye miktarı değişse de bahşişlerden de kazanç elde ediyor. Kanalında oral ve anal gösteriler sunuyor. Müşterilerinden fotoğraf ve video alabiliyor ama onlarla asla buluşmuyor veya fiziksel temasa girmiyor. 

"Şimdiye kadar kimseyle tanışmadım. Yaptığım her şey sanal dünyada. Her zaman. İstisnasız. Şahsen para kazanmak için harika biri yol olduğunu düşünüyorum çünkü evde oluyorum, kendime zaman ayırıyorum ve ne zaman istersem o zaman çalışıyorum. Ve normal bir işte bir insanın 100 dolar kazanması bütün gününü alırken, ben bunu bir dakikada yapabiliyorum."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Bir gün filipinli bir kızla görüşüyordum skype üzerinden.Uzun uzun konuştuk,bana ülkesinde ki fakirliği anlattı,geçim sıkıntılarını vesaire. dedi ' türkiye de iş bulabilir miyim ',malum türkiyede bakıcı olarak çalışan çok filipininli var. Dedim ki ' bence hiç gelme,burada şartlar zor,alacağın para pek işine yaramaz,hem sonra,yabancıları kandıran kadın satıcıları var,onların eline düşersin,seni genelevlerde kullanırlar dedim. Kız ' gerçekten mi,o zaman arkadaşlarıma da haber vereyim,bizim içi para olsun da iş önemli değil,hem genelevde daha çok para kazanırız' dedi. Cidden çoğu zaman anlayamıyorum,bu tür işleri kabul edenler geçim sıkıntısından mı yoksa kolay para olduğundan mı kabul ediyorlar. Ve kızın bana teklifi de şuydu ' bizi sen pazarla,bizde sana kazandığımızdan ücret ödeyelim '. la git

rivaille

ciddi misin sen? ülkesinde yapamıyor mu hayat kadınlığı? bana pek mantıklı gelmedi

cent

Rekabet çokdur serbest piyasada. Bunlar yurt dışına açılmak istiyorlar ondan ) ) )

bunyamin-parlak

eğuzübillah dünyanın çivisi çıkmış muhterem

syb

2 gün pezevenk olursun 3.gün beyefendi derler :D :D :D

Görüş Bildir