Small PDF! PDF Küçültme İşleriniz İçin 10 Harika Araç

-

PDF küçültme ve sıkıştırma zaman zaman ofis işlerinde işimize yarayan yöntemlerden bir tanesi. Zira oluşturduğumuz PDF dosyalarının boyutu bazen o kadar fazla oluyor ki ne e-posta ile gönderebiliyoruz ne de herhangi bir online iletişim aracı içerisinden. E durum böyle olunca da hemen PDF küçültme araçlarına saldırıyoruz. 

Sizler için bugün en kullanışlı PDF küçültme araçlarını bir araya getirdim. İçlerinde Türkçe olanlar da var. Bu araçlar internette small PDF ve PDF compressor olarak da biliniyor. 

Umarım işinize yarar!

Small PDF (Türkçe)

Taranmış PDF dosyalarınızı web'e veya doğrudan e-postaya yüklemek için mükemmel olan 144dpi'ye küçültün.

PDFCompressor (Türkçe)

Web sayfalarında yayınlamak, sosyal medyada paylaşmak ya da e-mail yoluyla göndermek için PDF dosyalarını online sıkıştırın. Diğer servislerin aksine bu araç DPI değiştirmez, böylece dokümanlarınız basılabilir ve yakınlaştırılabilir kalır.

PDFCandy (Türkçe)

PDF belgesini sıkıştırmak için tüm yapmanız gereken orjinal dosyayı tarayıcınızın açılan sekmesine sürükleyip bırakmaktır ve PDF Candy PDF sıkıştırmasına otomatik olarak başlayacaktır. Sıkıştırılmış dosyayı almak için “Sıkıştırılmış PDF dosyasını İndir’e” tıklayın.

PDFio.co (Türkçe)

ShrinkPDF (Türkçe)

Bilgisayarınızdan 20 PDF dosyası seçin ya da bırakma alanına sürükleyin. Yükleme ve sıkıştırma işlemlerinin bitmesini bekleyin.

I Love PDF

Docupub

Sejda

JinaPDF

PDFMerge

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir