Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Herkesi Etkisinde Bırakan Filmlerden Aşk Kokan 10 Replik

 > 
156PAYLAŞIM

1. Léon: The Professional (Sevginin Gücü)

Mathilda: "Léon, sanırım sana aşık oluyorum. Bu başıma ilk defa geliyor, biliyor muydun?"
Léon: "Daha önce hiç aşık olmadıysan, bunun aşk olduğunu nereden biliyorsun?"
Mathilda: "Çünkü hissediyorum."
Léon: "Nerede?"
Mathilda: "Karnımda. Sıcacık. Daha önce hep bir yumru olurdu. Ama artık geçti."

2. My Sister's Keeper (Kız Kardeşimin Hikayesi)

3. The Fault in Our Stars (Aynı Yıldızın Altında)

"Adım Hazel. Augustus Waters hayatımın yıldızı düşkün aşkıydı. Bizimki destansı bir aşk hikayesiydi ve bu konuda gözyaşlarına boğulmadan bir cümle dahi kurmam mümkün değil. Size aşk hikayemizi anlatmayacağım çünkü tüm gerçek aşk hikayeleri gibi olması gerektiği şekilde, bizimle ölecek. Aşk hikayemizi anlatamayacağım için matematikten bahsedeceğim. Matematikçi olmayabilirim ama bildiğim bir şey var, o da 0 ile 1 arasında sonsuz sayı olduğu. Tabi ki 0 ile 2 arasında veya 0 ile bir milyon arasında daha büyük sonsuz sayı dizileri var. Bazı sonsuzlar başka sonsuzlardan büyük. Bunu bize eskiden sevdiğimiz bir yazar öğretti. Bazı günler, aslında çoğu gün sınırı olmayan dizimin boyutuna içerliyorum. Tanrım,elime geçenden daha fazla sayıya sahip olmak istiyorum, tıpkı Augustus Waters'ın eline geçenden daha fazla sayıya sahip olmasını istediğim gibi. Ama Gus, sevgilim, kendi küçük sonsuzumuz için sana ne kadar teşekkür etsem az. Yaşadıklarımızı hiçbir şeye değişmem. Sayılı günler içinde bana bir sonsuzluk verdin ve bunun için sana müteşekkirim."

"O okurken uykuya dalar gibi aşık oldum: Önce yavaş yavaş sonra bir anda."

4. Titanic

5. Aşk Tesadüfleri Sever

6. Kelebeğin Rüyası

7. Eternal Sunshine of the Spotless Mind (Sil Baştan)

"Birini aklınızdan silebilirsiniz ama onu kalbinizden atmak başka bir hikayedir."

8. P.S. I Love You (Not: Seni Seviyorum)

"Bazen hoşçakal demen gereken zamanlar vardır. Acıtmasına rağmen denemeyi öğrenmelisin. Biliyorum, gitmene izin vermeliyim. Ama biliyorum ki nereye gidersen git asla uzakta olmayacaksın.Çünkü parlak bir yıldızın ışığı gibisin. Yaşamımda parlamaya devam edeceksin. Hiçbir mesafe bizi ayrı tutamaz. Sen benim kalbimde olduğun sürece bu gözlerden hiçbir gözyaşı düşmeyecek. Çünkü aşkın gerçek sevgisi asla ölmez. Sonsuza dek canlı kalır. Zaman sahip olduklarımızı alamaz. Birlikte olduğumuz zamanları hatırlayacağım. Zamanımızın bittiğini düşünebilirsin. Ama sen hala benimsin…"

9. 500 Days of Summer (Aşkın 500 Günü)

10. Bir Küçük Eylül Meselesi

"Koşarak kaçıyorum, sevmeyi hatırlamak içimi acıtıyor."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
m7178

“Seni unutmam gerektiğini hatırlayamıyorum.” (Leonard Shelby) Memento / Akıl Defteri (2000)

hope

Ghost filminde Whoopi Goldberg apartman kapısındaki diafonda Demi Moore'u ölen sevgilisi Patrick Swayze'ın ruhunun yanında olduğu konusunda ikna etmeye çalışır ama Demi Moore inanmaz. Patrick Swayze'da inanması için şöyle der; '..ona bende de!' Whoopi Goldberg der; 'bende de ne demek ?' der ve ısrar sonucu o kelimeyi söyler. Demi Moore o kelimeyi duyunca ağlamaya başlar çünkü Demi moore ne zaman seni seviyorum dese Patrick Swayze ona sadece bende diye karşılık vermiştir..

cristophernolann

sabah sabah mahvettin be adamım..

dyg.

Leon!

Gizli Kullanıcı

:D.

Görüş Bildir