Şimdi Kylie Jenner Düşünsün! Kerimcan Durmaz Kendi Adını Verdiği Kozmetik Ürünleriyle Geliyor!

4bPAYLAŞIM

Kerimcan Durmaz'dan bir hamle daha geldi! Kendi markasını çıkarmaya hazırlanan Kerimcan, yeni kozmetik ürünleriyle gümbür gümbür geliyor! Ayrıntıları içeriğimizde. 👇

Çektiği videolarla, komik kişiliğiyle ve eğlenceli tavırlarıyla milyonların sevgisini kazanan ve hep gündemde olan isim: Kerimcan Durmaz!

Her ne kadar eskisi kadar onu göremesek de severek takip ediyoruz bütün sosyal medya hesaplarını, hala videolarını izlerken gülüyoruz.

Ünlü olduktan sonra o da birçok kişi gibi kendini DJ'liğe vermişti biliyorsunuz ki.

Her sahne aldığı mekanı da hala tıklım tıklım dolduruyor!

Bunun yanı sıra geçtiğimiz haftalarda final yapan İşte Benim Stilim'de jüri koltuğuna da oturdu.

Tarzı ve seçimleri çok beğeniliyor zira; yarışma için biçilmiş kaftandı kendisi!

Ama onun asıl uzmanlık alanı ne kılık kıyafet, ne DJ'lik! O bir make up artist.

Ünlü olmadan önce MAC'te çalışan başarılı bir makyördü.

Hatta Instagram hesabında da sürekli yaptığı makyajları paylaşıyordu.

Resmen harikalar yaratıyor diyebiliriz kendisi için!

Tavırları, tarzı, kişiliği bu yüzden hep dünyaca ünlü makyaj duayeni Jeffree Star'a benzetildi.

Kimilerine göre Kerimcan Durmaz onu taklit ediyordu!

Daha önce burada da belirtmiştik bu konuyu, bilmeyenleri şöyle alalım. 👇

Kerimcan Durmaz'ın İdolü, Dünyaca Ünlü İsimleri Peşinden Koşturan Makyaj Duayeni: Jeffree Star - onedio.com
Kerimcan Durmaz'ın İdolü, Dünyaca Ünlü İsimleri Peşinden Koşturan Makyaj Duayeni: Jeffree Star - onedio.com

Yine Jeffree Star gibi yeni bir marka kuruyor Kerimcan Durmaz!

İşte Benim Stilim bittikten sonra ABD'ye giden Kerimcan, yepyeni kararlarla ve başlangıçlarla dönmüş Türkiye'ye.

Evet, Kerimcan Durmaz kendi markasını çıkarmaya hazırlanıyor!

Ne üzerine mi? Likit mat ruj ve dudak kalemi!

Hazır mısınız? 😏 👄💄

Kerimcan Durmaz (@kerimcandurmaz)'in paylaştığı bir gönderi ()

Instagram hesabından da bunun haberini herkese verdi! Eh, böyle bir şey yapmasını beklemiyorduk desek yalan olur değil mi ama?

19 Haziran'da tanıtımını yapacak, böylece makyaj sektörüne de girdiğini duyuracak... 💅

Şimdi Kylie Jenner düşünsün... 😂

Merakla bekliyoruz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nisa-kaynar

bu internet alemine bir yerden tutundun mu tamam her türlü parayı götürürsün. kozmetik mağazalarında 20 tlye bulabileceğin ruju kerimcan yaptı diye 50 tlye alan akıllılar(!) oldukça

sibel-buket

kozmetik mağazalarında bu kalite de 20 tlye bulacağın bir ruj yok ki.parası var ama boşuna değil kaliteli iyi bir ruj olduğu için bu fiyat da.hee kalitesi daha düşük bir ruj istiyorsa insanlar gidip 20 tlye alına bilir.ama neden bu kadar iyi kaliteli bir ruj, daha düşük kalitede ki rujlarla aynı fiyatta olsun ki? araların da bu kadar fark niye olmasın? kaliteye göre fiyat.

nisa-kaynar

kalitesinden net olarak eminsin sanırım :) sipariş ettin ve geldi mi? bana soracak olursan ben de denemeden söylüyorum ki uygun fiyatlı rujlarla aynı kalitede

sibel-buket

hayır daha gelmedi ama ben 20 tlye bulaşmayan bozulmayan bir ruj görmedim ve böyle olmadığını kerimcan bunu sürerek gösterdi.8 saat bu özelliğin olduğunu da söyledi.hiçbir bozulma bulaşma olmuyor.mesela ben loreal paris in mat rujlarını kullandım onda bile çok fazla bulaşma bozulma oluyor.peki sen nereden biliyorsun uygun fiyatlı rujlarla aynı kalitede olabileceğini? sende denemeden söylüyorsun kalitesini bilmiyorsun emin olmadan böyle olumsuz yorumlar yapamazsın. çünkü ruj hakkında bir şey bilmiyorsun.gerçekten çok kaliteli bu fiyata değecek bir ruj ise denemeden bilemezsin.bu yüzdende kalitesine, fiyatına ve alanlara böyle olumsuz yorumlar yapamazsın.

nisa-kaynar

ben olumsuz bir yorum yaptığımı düşünmüyorum. Herkesin kendi parası herkes kendi istediği şeyi alabilir bu beni ilgilendirmez. ama bu içeriğin altına benim üye olarak yorum yapma hakkım varsa yaparım :) rujunu güle güle kullan bu arada

s.h.jade

Marka olacakmış... Bir de gurur duymam gerekirmiş! Ulan memlekette toplarla gurur duyacak insanların sayısı ne kadar da arttı ya! Bir de bunları normaleşttirip piyasaya servis etmiyorlar mı ... Pardon bu adam bilim adına mı çalıştı? Ülkeyi kaç adım ileri attı? Bu nasıl bir paranormal zeka! Çok cahil, çok ucuz karakterler! Ve bunları seven, takdir eden şahsı muhteremler :p ! Küçük çocukları bile bu bok kafalılara özendirip ahlakını bozdurdunuz. Make up muş! Vallahi oğluşumun totoşunun make up ' u bile olamaz!

breezy

"top" olduğu için değil başarılı olduğu için gurur duymalısın. gerçi cümle kurma yeteneğine ve mükemmel imla bilgine bakılırsa senden bunu bekleyemeyiz. bir de şu var sen "ülkeyi kaç adım ileri attın?" ve "ne kadar kültürlü pahalı bir karaktersin?"

s.h.jade

Hayır dostum, biz ahlakı ve başarıyı beraberinde götüren insanlarla gurur duyarız; sizin gibi her bir halta alkış çalanlarla değil! Aynen de öyle, " top" olduğu için yaptığı başarı (!) umurumda bile değil. Dünya genellemesinde LGBT sıralamasına (böyle bir anket yapıldıysa) hiç bakmadım ama eminim sevgili ülkem ilk sıralara yetişmiştir (sizlerin sayesinde). Hele bir de bu başarı (!) dedikleri şey nedense böyle "top" lardan çıkınca daha bir gurur verici oluyor. Ne garip bir toplum olduk çıktık ya! Hee bu arada kültür ve pahalılıktan bahsetmişken, Kerimcan Durmaz efendi (!) sana göre pahalı, kültürlü ve kaliteliyse lütfen bu konuda tartışmayalım. Çünkü bu anlamlı kelimelerin sayenizde karakterleri dahi sarsılıyor! Anlamını yitiriyor!

breezy

sizler kimsiniz bizler kimiz? ben lgbt'yi savunmuyorum ve sıradan bir insanım senin gibi. türkiye hangi konuda lgbt sıralamasında nasıl bir anket yapılırsa birinci sırada gelir? mesele adamın "top" olup olmaması değil insan olması değil mi? ayrıca ben onun pahalı ve kültürlü bir karakter olup olmadığı konusunda bir yorum yapmadım. bir de hangi anlamlı kelimelerle kimin karakteri sarsılıyor? ne anlamını yitiriyor? bence sen bir türkçe kursuna falan gitmelisin. çünkü birbirinden bağımsız kelimeleri yan yana getirince cümle oluştuğunu sanıyorsun.

s.h.jade

Anlama problemi veya algılama sorunun varsa bu beni bağlamaz. Türkçe kursuna bence sen gitmelisin, anlatılmak isteneni anlamayan sensin. Bunca söze karşılık "şunu anlamadım, anlamsız cümlelerden anlam çıkarma gibi " asıl konunun dışında gereksiz tartışmalara ayıracak zamanım yok. Fikirlerini değiştirmeye veya bunun için çaba sarfetmek gibi bir niyetim de yok. Ben hala başarılı, aynı zamanda ahlaklı insanları alkışlıyorum; sizlerinki de malum.. :)

breezy

benim anlama problemim yok allah'ıma çok şükür. sadece yobazca bilmiyorum o kadar, onun da kursu yok zaten

s.h.jade

Yobazca! imiş! Yobazlık akan yerlerinizi göremediniz herhalde! Dilinize, yüzünüze bakın!

breezy

yobaz değilim çünkü; insanları görüşüne, tercihlerine ve görünüşüne önem vermeden davranış ve sözlerine göre yargılıyorum

caglayayla

Siteye giremiyorum yarım saattir ya çıldırcam

joelee

Umarım dünyada ses getiren bir marka olur.

Gizli Kullanıcı

Adamın cinsel tercihine göre edilen hakaretler gerçekten çok garip. Düşünün birisi size sırf heteroseksüelsiniz diye küfür ediyor, çok gülünç aslında. Sırf gay diye adamın ailesine küfür etmeniz sizi iyi bir insan yapmıyor beyler. Adamın cinsel tercihi kendisini ilgilendirir, düşüncelerinizi söylemekte özgürsünüz fakat düşünceleriniz şiddet içeriyor. Farkına varın şunun artık.

goime

cinsel tercih degil, cinsel yönelim.

Gizli Kullanıcı

Potato, pateto. Anlam aynı oldukça farklı söz kullanımı önemsiz.

benzodiazepin

''Homo''seksüel olacak o

Gizli Kullanıcı

LGBT karşıtı insanların çoğunluğu heteroseksüel olduğu için öyle bir yorum yaptım lütfen okuduğun şeyleri beyninde yorumladıktan sonra cevap yaz.

benzodiazepin

ay pardon gay olmadığım için beynim yok :p sen önce Türkçeni düzelt

Gizli Kullanıcı

Lafını ciddiye alamıyorum maalesef.. Önce yazım imla kurallarına uy, ondan sonra gelip benim Türkçe'mi eleştir.

Görüş Bildir