Sevdiğin Yemekleri Seç, Yatkın Olduğun Psikolojik Rahatsızlığı Söyleyelim!

Yemek Testleri
749PAYLAŞIM

Bu yemeklerden en sevdiklerini seç ve senin yatkın olduğun psikolojik rahatsızlığı öğren!

Not: Bu test eğlence amaçlı yapılmıştır. :)

1. Cinsiyetini söyle bakalım.

2. Kaç yaşındasın?

3. Sabah kahvaltılarından hangisi seni daha çok acıktırdı?

4. Hmmm şimdi de atıştırmalık bir şeyler seç bakalım.

5. Şimdi de çorba çeşitlerimize geldik. Sen daha çok hangisini seviyorsun?

6. Aaaaa şimdi de ana yemeklere geldik. Seç bakalım bunlardan birini.

Kaşarlı patlıcan
Mantı
Etli türlü
Köfte
Tavuk
Karnıyarık

7. Ortaya da güzel bir salata seç bakalım.

8. Yemeğini bitirmek için hangisini seçeceksin?

9. Ve son olarak, damağımız tatlansın, değil mi?

Depresyon!

Senin yatkın olduğun psikolojik rahatsızlık depresyon! Son zamanlarda kendini çok fazla üzüyorsun. Dışarıdan ne kadar mutlu görünmeye çalışsan da aslında sürekli mutsuz hissediyorsun. İçinde kendine kızdığın ve pişmanlık duyduğun birkaç durum söz konusu. Sanki daha önceden umutlu olan yapın şimdilerde kendini umutsuzluğa bırakmış. Hiçbir şey yapmak istemiyorsun. Kendini aşırı derece yorgun ve bitkin hissediyorsun. Nedenini boşuna düşünme. Çünkü tüm bu yaşadığın hisler ve düşünceler senin depresyona yatkın olduğunu söylüyor. Fakat bu kalıcı bir durum değil. İnsan zaman zaman kendini boşlukta hissedebiliyor. Sen de tam da şu an kendini böyle hissediyorsun. Kendine biraz izin ver. Ne hissetmek istiyorsa veya ne yaşamak istiyorsa onu yaşasın. Sonrasında bunların hepsi geçecektir. Sen yeter ki kendine değer ver.

Sosyal kaygı bozukluğu!

Senin yatkın olduğun psikolojik rahatsızlık sosyal kaygı bozukluğu! Çünkü sen genelde kalabalık ortamlarda bulunmaktan kaçınıyorsun. Daha çok kendi başına olmak ve yeni insanlarla tanışmak istemiyorsun. İnsanlarla duygusal ilişkiler kurmaktan kaçınıyorsun. Bu belki de senin daha önce yaşamış olduğun olaylardan kaynaklanıyordur. Topluluk içerisinde kendi fikirlerini söylemekten çekiniyorsun. İnsanların senin düşüncelerini dikkate almayacağını veya önemsemeyeceğini düşünüyorsun. Bu durum doğal olarak senin sosyal ortamlarda kaygıya düşürüyor. Fakat bunu aşabilmek için kendini ifade etmen ve göstermen gerekiyor. Biz senin bu durumu aşabileceğini çok iyi biliyoruz. :)

Narsistik kişilik bozukluğu!

Senin yatkın olduğun psikolojik rahatsızlık narsistlik! Aslında her insanda biraz narsistlik var. Fakat sen genelde kendini daha çok seven ve diğer insanları kendinden daha değersiz görebiliyorsun. Zaman zaman bunun farkında olmasan da sonradan düşündüğünde böyle olduğunun farkına varıyorsun. Dışarıdan kendini beğenmiş gibi göründüğünü söyleyenler oluyor. Hatta bunu çok fazla duyuyorsun. Aslında öyle olmadığını düşünüyorsun fakat biraz daha ilerlerse narsist bir insan olabilirsin. O yüzden biraz dikkat etmende fayda var.

ONEDİO YEMEK SUNAR!

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
husnu-beha-yildiz

Çöp gibi içerikler girmeyi ne zaman bıkarsınız tahminen? Bir de ne zaman kafanız cinsiyetin 2 tane olmadığını anlayacak kadar açılır?

gonul-coban1

Sosyal kaygı bozukluğu! Senin yatkın olduğun psikolojik rahatsızlık sosyal kaygı bozukluğu! Çünkü sen genelde kalabalık ortamlarda bulunmaktan kaçınıyorsun. Daha çok kendi başına olmak ve yeni insanlarla tanışmak istemiyorsun. İnsanlarla duygusal ilişkiler kurmaktan kaçınıyorsun. Bu belki de senin daha önce yaşamış olduğun olaylardan kaynaklanıyordur. Topluluk içerisinde kendi fikirlerini söylemekten çekiniyorsun. İnsanların senin düşüncelerini dikkate almayacağını veya önemsemeyeceğini düşünüyorsun. Bu durum doğal olarak senin sosyal ortamlarda kaygıya düşürüyor. Fakat bunu aşabilmek için kendini ifade etmen ve göstermen gerekiyor. Biz senin bu durumu aşabileceğini çok iyi biliyoruz. :)

el-patron

Sosyal kaygı bozukluğu!

erdem-durmus2

sosyal kayıg bozukluğu, tebrikler, bildi

simple-aydan

Sosyal kaygı bozukluğu! Senin yatkın olduğun psikolojik rahatsızlık sosyal kaygı bozukluğu! Çünkü sen genelde kalabalık ortamlarda bulunmaktan kaçınıyorsun. Daha çok kendi başına olmak ve yeni insanlarla tanışmak istemiyorsun. İnsanlarla duygusal ilişkiler kurmaktan kaçınıyorsun. Bu belki de senin daha önce yaşamış olduğun olaylardan kaynaklanıyordur. Topluluk içerisinde kendi fikirlerini söylemekten çekiniyorsun. İnsanların senin düşüncelerini dikkate almayacağını veya önemsemeyeceğini düşünüyorsun. Bu durum doğal olarak senin sosyal ortamlarda kaygıya düşürüyor. Fakat bunu aşabilmek için kendini ifade etmen ve göstermen gerekiyor. Biz senin bu durumu aşabileceğini çok iyi biliyoruz. :) Eee iyide benim kadar sosyal olan birisi yok.Bu test biraz yanlış olmuş bence.Yinede elinize sağlık.

Görüş Bildir