Sense8 Dizisindeki Yıllarca Unutulmayacak En Erotik Sahneler! Bu Kadarı da Fazla Cesur Olmuş Sanki

92PAYLAŞIM

Matrix serisinin yaratıcıları Wachowski Kardeşler tarafından çekilen ve yayınlandığı dönem büyük sansasyon yaratan Sense8, mükemmel kurgusu ve karakterlerine rağmen yüksek maliyeti nedeniyle Netflix tarafından devam ettirilmemiş ve ani finaliyle hayranlarını epey üzmüştü. Ancak dizi, cinselliğe bakış açısıyla ve yüksek erotizm içeren sahneleriyle hala akıllardan silinebilmiş değil.

1. sezon 2. bölüm: Wolfgang'i "keşfediyoruz"!

Dizinin en belalı ve ateşli karakterlerinden biri olan Wolfgang, ruh eşi Kala ile olmasa da başka şanslı bir kadınla oldukça cesur sahnelerde yer alıyor ve ardından Kala'ya atıfta bulunurcasına Hint yemeği yemek istediğini söylüyor.

2. sezon 1. bölüm: Sun ve Mun soyunma odasında!

Ateş ve barut misali bu iki savaşçı karakter, yaptıkları bir dövüşün ardından soyunma odasında bir araya geliyor. Sun gibi oldukça sert ve tutucu bir karakterin flashback şeklinde dahi olsa bu özel anlarına tanıklık etmek oldukça ilgi çekici.

2. sezon 1. bölüm: Kala, Wolfgang'i başkasıyla sevişirken izliyor

Yine aynı bölümde Kala, ruh eşi Wolfgang'i farklı bir kadınla sevişirken izliyor. Wolfgang, dizinin en belalı ve ateşli karakterlerinden biri demiştik ve adeta bu özelliklerinin hakkını veriyor.

2. sezon 10. bölüm: Lito ve Hernando kumsalda

Dizide farklı yerlerde, farklı şekillerde sürekli sevişmelerine tanık olduğumuz tutkulu çiftimiz Lito ve Hernando, belki de en seksi ve estetik birleşmelerinden birini bir kumsalda yaşıyor. Tüm bunların rol olduğuna ve çevrelerinde kameralar bulunduğuna inanmak gerçekten zor.

2. sezon 6. bölüm: Kala ve Wolfgang nihayet bir araya geliyor

Dizinin başlangıcından itibaren Kala'nın kocası, Wolfgang'ın tek gecelik ilişkileri derken izleyici iyice umutsuzluğa kapılıyor ve bir araya gelemeyeceklerini düşünüyor. Ancak bu bölümde başlayan tutkulu birleşmeler, sonrasında su altına dahi taşınıyor.

1. sezon 10. bölüm: Nomi ve Amanita'nın ateşli anları

Dizinin belki de en ilgi çekici çifti olan Nomi ve Amanita, 4 Temmuz gecesi A.B.D.'nin bağımsızlık kutlamaları esnasında havai fişeklerle senkronize bir sevişme içindeler ve izleyiciye de bu tutkuyu fazlasıyla yansıtmayı başarıyorlar.

2. sezon 1. bölüm: Ve tabii ki efsane orgy sahnesi

Belki de dizinin en fantastik anlarından biri olan bu sahne, adeta 2. sezona başlarken küçük çaplı bir şok yaratıyor. Dizideki tüm ana karakterlerin bir araya geldiği bu anların uzun yıllar aklımızdan çıkmayacağı kesin.

Çok Daha Keyifli Bir Seks İçin Uygulamanız Gereken 7 İletişim Taktiği! - onedio.com
Çok Daha Keyifli Bir Seks İçin Uygulamanız Gereken 7 İletişim Taktiği! - onedio.com
İşte Bunlar Hep Bilinçaltı! Zihnimizde Cinsellik Çağrışımı Yapan Şeyler - onedio.com
İşte Bunlar Hep Bilinçaltı! Zihnimizde Cinsellik Çağrışımı Yapan Şeyler - onedio.com
Özgürlükler Şehri Amsterdam'a Işık Tutuyoruz! Seks Tiyatrosundan Gece Hayatına Bütün Çarpıcı Detayları Açıkladık... - onedio.com
Özgürlükler Şehri Amsterdam'a Işık Tutuyoruz! Seks Tiyatrosundan Gece Hayatına Bütün Çarpıcı Detayları Açıkladık... - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
abdurrahman-demir4

Merhaba nasılsınız Çok iyiydi çekiyorsunuz

pinco

İki üç yıl önce izlemiştim bu diziyi. 1.sezonda, dünyadaki temel insani hakları arka planına alarak işlemesi, gizem ve entrikayı da nahif bir şekilde harmanlaması çok hoşuma gitmişti. Ama etrafında döndüğü tüm bu "büyük meseleler"in, gereksiz sayıdaki seks ve tipik Amerikan filmlerindeki aksiyon sahneleriyle kolayca çözülmesi ilk sezondaki gizemli-karamsar havayla örtüşmemişti. Romantik komedi tarzındaki final de tüy dikti.

mert-bugra1

hayatımda senaryosu bu kadar güzel olupta bu denli boktan 1 dizi görmedim ben. yemin ederim seks sahnelerini sardırmaktan sıkıldığım için bıraktım. kimin eli kimin cebine belli değil, am mevzu bu da değil bu kadar bilim kurgu dolu dizinin bölümlerinin %60 sadece seks. kaç farklı çift gördüm sayamadım, kardeş tamam lgbt reklamı yapcanızda ağzına sıçmayın, netflixin yine saçma sapan şeylerle insanlara sunduğu bok bir proje. yıldık daaa

favilla

En son foto şey gibi olmuş sonr hepsi birden uşağa aksnsmsmsk

causeigothigh

1. sezon sarıyor ama 2. sezon da yavaş çekim, fon müziği ve duygusal diyaloglardan başka bişey yok. Pahalılıktan değil artık izlenmediği için kaldırıldı yani

Görüş Bildir