Senin Ne Kadar Bahtsız Bir Deve Olduğunu Söylüyoruz!

423PAYLAŞIM

İnsanın şansı olacak... Yoksa çölde deve üstünde yılan da sokar, kutuplarda leopar saldırısına da uğrar, kışın güneş çarpmasından komaya da girer, yolda yürürken gemi de çarpar. Şimdi sizinle ne kadar bahtsız olduğunuzu ölçelim. Haydi test!

1. Öncelikle söyle bakalım bugüne herhangi bir şans oyununda büyük ikramiyeyi kazandın mı?

Evet
Hayır

2. Peki bugüne kadar evine hiç hırsız girdi mi?

Evet
Hayır

3. Çok az puanla teşekkür ya da takdiri kaçırdığın oldu mu hiç?

Evet
Hayır

4. Yaz aylarında grip oldun mu/ fena üşüttüğün oldu mu?

Evet
Hayır

5. Gittiğin konser ya da futbol maçının son anda iptal edildiği oldu mu?

Evet
Hayır

6. Park ettiğin yerden arabanın çekildiği oldu mu hiç?

Arabam yok
Evet
Hayır

7. Şimdi söyle bakalım. Sen banyodayken suyun kesildiği oldu mu hiç?

Evet
Hayır

8. Son soruya geldik. Evin anahtarını bugüne kadar kaç defa içeride unutup kapıda kaldın?

Hiçbir defa.
1 kez
2-3 kez
Birçok kez ...

Çöldeki Bahtsız Deve Sensin!

Bu kadar olur pes! Bir insan ancak bu kadar şansız olur. Hiç mi gülmeyeceksin? Hiç mi mutlu ve huzurlu bir gün geçirmeyeceksin? Yağmura yakalanırsın, otobüsü metroyu hep kaçırırsın. Büyü mü yaptılar ne yaptılar sana bilmiyoruz ama her neyse seni çok kötü etkiliyor. Belki de Merkür Retrosu... Şu sorulara verdiğin cevaplar bile senin ne kadar şanssız olduğunu gösteriyor :(

Bahtsız Devenin Önde Gidenisin!

Vah vah vaaaah... Sen ne kadar bahtsız bir insansın :( Adeta kara bulutlar üzerinde dolaşıyor. Bir insan bu kadar şansız olamaz! Kör talihinden derhal kurtulman lazım. Bu hayat böyle çekilmez. Sana büyü mü yaptılar kuzum? Kem gözlüler pis bakışlarını mı fırlattılar? Aman diyoruz, derhal kendini toparla.

Tepeden Tırnağa Şanslısın Sen!

Vay vay vay! Gerçekten inanılır gibi değil! Maşallah senin her yerinden şans fışkırıyor! İnsanın işleri hiç mi aksi gitmez? Bazıları doğuştan şanslı oluyor işte. Nereye baksan, ne istesen sanki anında kendiliğinden sana geliyor. Dahası, bu şansını dokunduğun her şeye de bulaştırıyorsun. Senin yanında kendini çok daha şanslı hissettiğini söyleyen çok kişi olmuştur eminiz! Bu kadar şanslı biri olduğuna göre bize loto için 6 numara söyle de yolumuzu bulalım ;)

Hayat Sana Güzel!

Verdiğin cevaplara göre şunu diyebiliriz ki HAYAT SANA GÜZEL! Maşallah hiçbir aksilik seni bulmuyor. Hayatında her şey yolunda gidiyor. Sendeki şeytan tüyü müdür nedir bilinmez ama eskilerin dediği gibi ayağına taş değmiyor. Bu şansla insanların da dikkatini çekiyor hatta nazarlara gelebiliyorsun. Aman dikkat kem gözlere! İnsanlar senin gibi şanslı birini görünce içlerinde fesat kıskanç canavar ortaya çıkabilir... Bu kadar şanlı olduğuna göre bize uğurlu sayılarını söyle de loto falan oynayalım yolumuzu bulalım ;)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tc-tugce-ergun

sevgili onedio bahtsız deve az kalır bunca sakarlığıma rağmen 22 yıl hayatta kalmaya devam edebilerek tıp tarihinde bi mucize olduğuma inanıyorum 😎✌

umit-beynel

Hayatımdaki tek tuhaf olan şey, otobüs bekliyorsam o otobüs hiç gelmiyor. Ya güzergahı değişmiş oluyor, ya kaza yapmış oluyor vs. Bir keresinde inat ettim 2,5 saat bekledim yine gelmedi.

damla-altunbas1

bok güzel dediğiniz yazdığınız hiç bi şeyi olmadı aabam yok eim yok bişeyim yoki bişey olsun bana

Gizli Kullanıcı

Bahtsız deve ne lan? Bahtısız bedevi değil miydi o?

hastalik-hastasi

bu testlerle belirlenmiyor bahtsız olmak mesela bende doğuştan şanssızlık var ve sen bana hayat sana guzel diyorsun bok güzel nere güzel lan

Görüş Bildir