Senin Hangi Suça Meyilli Olduğunu Söylüyoruz!

1.6bPAYLAŞIM

Bu testte bilinçaltında yatan minik canavarı ortaya çıkarıyoruz. Senin suç işlemeyeceğini elbette biliyoruz ama ya işleseydin? Hadi bakalım ;)

1. Öncelikle söyle bakalım. Sen aslında hangi mevsime aitsin?

İlkbahar
Yaz
Sonbahar
Kış

2. Bir satranç taşı olsan hangisi olurdun?

Şah
Vezir
Kale
Fil
At
Piyon

3. Şimdi de sana göre diğerlerinden daha etkili olan Kurtlar Vadisi karakterini seç.

Mehmet Karahanlı
Deli Hikmet
Memati Baş
Ömer Baba
Süleyman Çakır
İplikçi Nedim

4. Birini tercih etmek zorundasın. Hangisi?

1 milyon dolara sahip olmak.
Duvarların arkasını görebilmek ve duyabilmek.

5. Bu tweeti 5 üzerinden puanlamanı istiyoruz. ( 0= Hiç komik değil. 5= Kahkaha attım )

6. Son olarak bu tweeti de puanlayın, sonucu görelim. ( 0= Hiç komik değil. 5= Kahkaha attım )

Seri Katil!

Verdiğin cevaplara göre senden çok zeki bir seri katil olur! son derece zeki bir insansın. Herhangi bir olayı gerçekleştirmeden önce çok iyi plan yapıyor ve ona sadık kalıyorsun. Birilerine mesaj vermek istediğinde buna ince zekanı katarak yapıyorsun ve insanları şaşkınlık içinde bırakıyorsun. Çevrende her zaman güleryüzlü ve yardımsever olarak biliniyorsun. Ayrıca fark edilmeyi de seviyorsun. Evet sen suç işleyen biri olsan kesinlikle seri katil olurdun amaaaa sen kimseye kıyamazsın. ;)

Mafya Lideri!

Ve karşımızda bir mafya lideri var! Sende doğuştan gelen liderlik özellikleri mevcut. Çevrendeki insanları yönetmek senin için adeta bir sanat! Kimileri yıllarını yöneticilği hakkıyla yapabilmek için verirken sen muhteşem karizman ve doğuştan gelen yeteneklerle bunu başarıyorsun. Ayrıca çevrendeki insanların saygısını kazanmış durumdasın. İyi kalpi bir insan da olsan düşmanlarına karşı gerektiğinde acımasız olabiliyorsun. Evet sen suç işleyen biri olsan kesin mafya lideri olurdun ;)

Holiganlık!

Potansiyel bir holiganla karşı karşıyayız :) Belki stadyumda belki de dışarıda olabilir ama şunu rahatlıkla söyleyebiliriz: Sende net holiganlık özelliği mevcut. Sinirlenince seni durdurmak çok zor. Ne kanun ne kural ne de ayıp tanıyorsun. Taktik yok bam bam bam girişiyorsunuz. Bu agresyonla işin zor tabi neyse ki sadece o potansiyele sahipsin kimseye bam bam bam yok ;)

Bilgisayar korsanlığı!

cache.mrporter.com

Ooooo karşımızda post-modern zamanların korsan adayı mevcut. Senin için bilgisayar canavarı demiyoruz elbette ama o potansiyel sende mevcut.  Haksızlıklara karşı duruşun net. Asla taviz vermeyen bir kişiliğin var. Haksız olan güçlü de olsa onun karşısında durabiliyorsun.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hmdova-gulr

Seri Katil!

naile-selimo

Mafya Lideri!

burcuckr44

Bilgisayar Korsanı !! Haksızlıklara karşı duruşun net. Asla taviz vermeyen bir kişiliğin var. Haksız olan güçlü de olsa onun karşısında durabiliyorsun. BİNGOOO :D

ibrahimberkkisa

Bilgisayar korsanlığı! nerden bildin mk korktum

yagmurainy

Mafya Lideri! Ve karşımızda bir mafya lideri var! Sende doğuştan gelen liderlik özellikleri mevcut. Çevrendeki insanları yönetmek senin için adeta bir sanat! Kimileri yıllarını yöneticilği hakkıyla yapabilmek için verirken sen muhteşem karizman ve doğuştan gelen yeteneklerle bunu başarıyorsun. Ayrıca çevrendeki insanların saygısını kazanmış durumdasın. İyi kalpi bir insan da olsan düşmanlarına karşı gerektiğinde acımasız olabiliyorsun. Evet sen suç işleyen biri olsan kesin mafya lideri olurdun ;)

Görüş Bildir