Görüş Bildir
Haberler
Seni Çileden Çıkaran Şeylere Göre Seni Sana Anlatıyoruz!

Seni Çileden Çıkaran Şeylere Göre Seni Sana Anlatıyoruz!

Easterling
05.04.2023 - 16:26

Bize seni çileden çıkaran şeyleri söyle seni sana anlatalım. 

Hadi başlayalım! 

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Seni çileden çıkaran şeyleri seç bakalım. İstediğin kadar seçebilirsin!

Eğer seçmek istediğin tüm şıkları seçtiysen.
Sonucu görmek için yandaki butona tıkla!

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam

Gerçek bir Polyannasın!

Gerçek bir Polyannasın!
onedio.com

Senin bu hayata pozitif bakış açın bizi bizden alıyor. Daima negatiflikleri görmezden gelip hayatın hep güzel taraflarına odaklanıyorsun. Çünkü hayatın ancak o zaman yaşanabilir olduğunu biliyorsun. Ayrıca yenilgiye uğradığın zamanlarda da asla pes etmiyor, karamsarlığa vurmuyorsun kendini. Aksine yaşadıklarından ders alıp çok daha güçlü biri olarak devam ediyorsun hayatına. Uzun lafın kısası: Senin bardağının yarısı hep dolu güzel kardeşim!!

Sen bir hümanistsin!

Sen bir hümanistsin!
onedio.com

Sen hayatın gerçek anlamını aramak ve kabuğuna çekilmek istesen de insanlardan kaçamıyorsun. Çünkü sen bıraksan bile etrafındakiler seni bırakmıyor. Bunun sebebi ise anlaşması çok kolay, uyumlu ve her anlamda düşünceli bir insan olman. Kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi asla başkasına yapmıyor, insandan ağaca kadar tüm canlılara saygı ve özenle yaklaşıyorsun. Güzelliğin ve iyiliğin her zaman kazanacağına sonuna kadar inanıyor asla karamsarlığa kapılmıyorsun. Aynı zamanda hayatın sana vermiş olduklarını takdir eden ve dünyayla barışık birisin öyle ki içindeki pozitiflik etrafına da yayılarak çevrendekilere de ışık oluyor.

Dengesizsin!

Dengesizsin!
onedio.com

Sen terazisi dengesiz bir insansın. Sağın solun belli olmuyor. Modun bir aşağı bir yukarı. Bu yüzden seni yorumlamakta güçlük çekiyoruz, tıpkı çevrendeki insanların seni anlamakta güçlük çekmesi gibi... Ama bu durum seni renkli de kılıyor. Hayatı tek düze yaşamıyorsun. Evet bazen dibi bulduğun depresif takıldığın oluyor ama havanı bulduğun zaman kimseler seni tutamaz.  Ele avuca sığmıyorsun.  Sürprizlerle dolusun. Bazen bahar bazen kış, bazen sıcak bazen soğuk... Sende yok yok :)

Yalnızlığın son temsilcisisin!

Yalnızlığın son temsilcisisin!
onedio.com

Sen çölde tek başına gezinen Mecnun kadar yalnızsın. Etrafında değer verdiğin ve önemsediğin insan sayısı yok denecek kadar az çünkü sen oldukça seçici birisin, kafana uymayan insana eyvallahın da olmuyor. Kendini hem çok değer veriyor hem de bir yandan çok kızıyorsun ama genel olarak halinden memnunsun. Cinsellik, aşk vs bunlar senin için önemli ancak üzerine kafa yorulacak meseleler değil senin için. Hayatına zaman zaman birileri giriyor sonra çıkıyor. Genel olarak biri ya da birileri için pek çaba göstermiyorsun ancak elbette gerçekten seviyorsan işler biraz değişiyor. Geçmişle yaşamıyor hatta her zaman geleceğe kafa yoruyor gibi görünsen de aslında geçmişinde çözemediğin pek çok şey var ve sen sürekli onlarla yüzleşmekten kaçıyorsun. Belki de bu senin zırhındır. Öyle mi?

Sürprizlerle dolusun!

Sürprizlerle dolusun!
onedio.com

Verdiğin cevaplara göre sen sürprizlerle dolu bir insansın! Sağın solun hiç belli olmuyor. Bazen dünyanın en pozitif bazense en karamsar insanı oluveriyorsun. Genel olarak; kendiyle barışık, neşeli ve son derece özgüvenli birisin.  Geçmişinle ilgili bir derdin yok gibi daha doğrusu olsa bile sen bunları geride bırakabilmeyi başarmışsın ve gerektiğinde de yüzleşmekten kaçmıyorsun. Kendini insanlara ifade etmekle ilgili bir problemin yok etrafında seni yalnız bırakmayan, sana gerçekten değer veren pek insan da var ancak dedik ya sen sürprizlerle dolusun.

Her şeyi kafana takıyorsun!

Her şeyi kafana takıyorsun!

Verdiğin cevaplara göre senin kafana takmadığın tek bir şey yok. En ufak sorunları dağ gibi büyütüp kendi kendini yiyip bitiriyorsun. Etrafındaki insanların ise hiçbir şey umrunda değil. Hatta bu durumun farkında oldukları için iş ve okulda herkes sana yükleniyor. Bu özelliğini bilenler seni suistimal ediyor. Öncelikle her şeyi kafana takma huyundan vazgeçmen lazım. Elbette gamsız ol demiyoruz ama biraz toparlan. Hayatın derdi bitmez ama sen kendini bitireceksin. Aman dikkat ;)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
111
33
27
21
14
10
7
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Azra

Dengesizsin

ömer

Yalnızlığın son temsilcisisin! Al işte yine yalnızlık 🥺😅

Gizem Yenikler

Sen bir hümanistsin!