Sen de mi, Brütüs? Kocası, En Yakın Arkadaşıyla Kaçınca Akıllara Gelmeyecek Muazzam Bir Yöntemle İntikam Alan Kadın

25PAYLAŞIM

İntikam, gerçekten de soğuk yenen bir yemekmiş...

Kaynak: https://www.unilad.co.uk/life/wife-leave...

Kocası, en yakın arkadaşı ile kaçan bir kadın, gelinliğini ve ikinci el eşyalarını, ona ihanet eden arkadaşının evine bırakarak intikam aldı.

Essexli Karen Dineen, 25 yıllık en yakın arkadaşının kocasıyla ilişki yaşadığını öğrenince haklı olarak öfkelendi.

Çift 19 yıldır birlikteydi ve Karen, bu yasak ilişki başlamadan çok önce, kocasını resim öğretmeni Carol ile tanıştırdı. Carol ve Karen'ın çocukları bile arkadaş olmuştu.

Karen, “narsisistik” Terry ile yüzleşmeden aylar önce, bir ilişki yaşadığından şüphelendiğini iddia ediyor. Kocasının telefonundaki yazışmaları görünce de direkt ayrılmış.

Bu yüzden, evini temizlerken Terry ile evlenirken giydiği gelinliğe rastlayınca da, gelinliği eski dostuna bağışlamaya karar verdi.

Gelinliğin yanına da şöyle bir not bırakmış: "Selam Carol, ikinci el malları sevdiğini biliyorum, o yüzden erkek arkadaşınla evlenirken giydiğim elbiseyi beğeneceğini düşündüm. Sevgiler, Karen." 😂

Eski eşini 'şeytanın timsali' olarak tanımlayan Karen, evindeki eşyaları toparlarken rastladığı gelinliği görünce "s**tiğimin elbisesi onun olabilir" diye düşünmüş.

57 yaşındaki Karen şunları söyledi: "Kapısına notla birlikte gelinliği koyunca bir şey yapamayacaklarını biliyordum. Noel heyecanıyla yerinde duramayan bir çocuk gibiydim."

"Saklayacak hiçbir şeyim yok, aldatan oydu. O kadın benim 25 yıl boyunca arkadaşımdı. 19 yıldır eşimle birlikteydik.Dört yıldır bekarım. Onu evden kapı dışarı edince kendime daha temiz, daha sadık olan bir çivava aldım. Kazanan ben oldum.Bu bir kocanın ve arkadaşın ihanetiydi. Komşularım ve arkadaşlarım bunu bilmelerine rağmen bana bir şey söylememiş. İnsanların tüm bu olanları bilip size bir şey söylemiyor oluşu utanç verici."

İki çocuk annesi olan kadın, kocasının onu aldattığı şüphesine ilk olarak işe gitmeden önce uydurduğu bahanelerinden sonra düştü.

700 sterlinlik bir “suçlu” elmas yüzüğüyle birlikte parfümünden iki tane alındığını gösteren fişleri bulduktan sonra, Terry'nin başka bir kadın ile birlikte olduğunu anladığını söylüyor.

"2014 yılının sonlarına doğru bir şeyler döndüğünü anlamıştım..."

"...Terry bir inşaatta çalışıyordu, işten eve gelirdi ve üstünü değiştirdikten sonra işle ilgili bir şeyle ilgilenmesi gerektiği söyleyerek evden giderdi. Eve gelip, duş alıp süslenip, işe gideceğini söyleyip dışarı çıkardı. Neler olduğunu merak etmeye başlamıştım çünkü biriyle bu kadar uzun süre yaşadıktan sonra ortaya çıkan küçük değişimler dikkatinizi çekmeye başlıyor. Elinde "Yasak bir ilişki yaşıyorum" yazan bir bayrak tutsaydı daha az anlaşılır olurdu. Bu bir süre böyle devam etti."

Kocasının aldattığını fark edince, Terry duşa girdiği an telefonunu alıp şifresini çözdü, yazışmaları okumadan önce eşini eve kilitledi ve yola koyuldu.

"Carol'la olan yazışmalarını okumaya başlamıştım. 'Dün geceye inanamıyorum, harikaydı.' 'Evet, birbirimizi göremediğimiz için yaptık.' 'Sakın ona herhangi bir koz verme." gibi yazılar gördüm. O anda, Terry ev telefonundan kendi telefonunu aradı. Telefonu açtım ve 'Merhaba ayıcığım, demek sevişiyordunuz, ha?' dedim. Bunu söylememin nedeni de önceki mesajlarda Carol'ın ona ayıcığım demiş olmasıydı. Bana hayır dedi. Telefonunu açabileceğimin farkında değildi. Hala yalan söyleyerek bundan kaçmaya çalışıyordu."

2015'te Terry'den ayrılan Karen, hem onunla hem de Carol ile olan iletişimini tamamen kesti.

Eski eşi boşanma için ödeme yapmayacağını söylese de, Karen tek partili taraf olarak soyadını 'Lovell'dan kızlık soyadı olan 'Dineen'e değiştirdi.

"Gelinliği bıraktıktan sonra Carol'dan haber almadım çünkü telefon numaramı değiştirmiştim. Kendi kedime "Sinirlenme, soğukkanlı ol. Rengini belli edene kadar bekle.Kendini nasıl bir işe soktuğunun  farkında değil.Komşunun tavuğu komşuya kaz görünür." diyordum. Boşanmayı karşılamadı. Aldatan taraf o olduğu için onun ödemesi gerektiğini düşünmüştüm. Ama soyadımı değiştirdim. Artık Karen Lovell değil Karen Dineen'im. Boşanmaktan daha ucuza geldi."

Terry, olay ona sorulunca şunları söyledi:

"Karen'a bununla yaşamanın nasıl bir şey olduğunu sorun ve insanların onu niye aldattığını anlamış olursunuz. Onunla iletişim kurduğunuzda, huzur vermesini söyleyin. İnsanlar hayatlarının kaç gününde yasak ilişki yaşar? İnsanlar her gün yasak ilişki yaşıyor."

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
arslanoglu

nasıl avukat parasını ödememiş adam oralar saçma donuna kadar alırsın ortada aldatma var

asli.unsal2

Kocan gitmiş elinden hemde arkadaşın almış elinden

evangeline

lan ne medeni insanlar intikamını bile medenice alıyor ya. türkiye de olsa ohooo o kadın dünyadan silinmişti kesinlikle ki yakın arkadaşı bir de oo düşünemiyorum ben gerisini.

bluessy

Her ne kadar küfürbaz haydonun teki gibi gözüksem de 😂 içimde ponçik bi aslan yatıyor işte. Aldatma olaylarına dayanamıyorum. Aldatmanın her türlüsü aldatmadır abi. Bak mesela yurtta sevdiğimiz iyi kız saf kız dediğimiz bi arkadaş var. Hatunun hiç sevgilisi olmamış ilk defa biritle tanışmış otobüste ama nasıl anlatıyo ballandıra ballandıra tam bir romantik komedi çekiye gözümüzün önünde. Bir yandan da emin değilmiş haspam huyu suyu yüzü gözü hatta cebi bile iyi herif bulmuş istemem yan cebime koya bak sen. Neyse dedik allah mesut etsin darısı isteyene. Ucunda kıyısında gözüm yok oğl an bunu otobüste görüyor da ismini duyup sonra yazıyor da bilmem ne. Meğer hepsi palavraymış iki ayak üstünde kırk takla atmış hatun. Meğer adamı namj pek de iyi olmayan bir uygulamadan kaydırarak bulmuş. Lan hadi bunun hoş olmadığını düşünüyosun niye yapıyosun demiyim de neden üstüne roman yazıyosun. Ama salaklık bizde her duyduğumuza inanıyoruz. Dedikodu gruplarımıza malzeme olursunuz anca

bluessy

Bu da aldatmadır bana göre benim insanlara olan inancım bir nebze daha yıkıldı bunu duyunca çünkü.

bluessy

Ulan şerefsiz pezevenk dediği lafın bile elle tutulur yanı yok. Yok bir de kadına suç atıyor lan dırzo madem çekilecrk gibi değil ayrılalım de bitsin. Nasıl olsa boşanmayı karşılamamanın yolunu buluyorsun. Sen de bokunda boğul sözde en iyi arkadaş olacak çiyan

Görüş Bildir