Sefirin Kızı 43. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Halise "Bebeğin Yahya'dan Olmadığını Biliyorum"...

0PAYLAŞIM

Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Mavi Sancar'a yaşadığı kötü şeyleri anlatırken Melek Mavi'ye "Senin kızın öldü diye mi gözlerin hep böyle üzgün bakıyor?" diye sorup yanağını okşar.  Halise ise Dudu'ya bebeğin Yahya'dan olmadığını bildiğini söyleyip uyarıda bulunur.  Öte yandan Sancar Melek'in dedesine oldukça öfkelidir. İşte Sefirin Kızı 43. bölüm fragmanı...

Sefirin Kızı Son Bölüm Özet

Melek’in zorla alınması Sancar başta olmak üzere herkesi perişan eder. Çaresizlikle kavrulan Sancar, kızını geri alabilmek ve velayeti kazanmak için var gücüyle mücadele etmeye başlar. Ancak nihai kararı belirleyecek en önemli şey sosyal hizmetlerin raporu olacaktır. Yaşananları duyan Mavi, duygularına yenik düşerek soluğu Sancar’ın yanında alır. Kendini bir türlü affedemeyen Sancar ise öğrendiği gerçek sayesinde Mavi ile yüzleşir. Mavi, olanlar yüzünden geçmişin hayaletleriyle savaşırken Sancar’ın bugünkü savaşı için de onun yanı başında dimdik durur. Acıları, onları hiç olmadıkları kadar yakınlaştıracaktır. 

Güven, Melek için yarattığı sahte ve sevgisiz düzenle göz boyamaya çalışır. Konak halkı da vicdan azabı içinde Melek’in dönebilmesi için kendilerine çeki düzen verme telaşına düşer. Melek ona sunulan bu yeni hayatta başka başka sınavlardan geçerken, yine babası için ayakta kalmaya çalışır. Sancar kızını büsbütün kaybetmemek için Güven’den uzak durmak zorunda kalırken Melek hiç beklemediği biri sayesinde sürprizlere gebe bir maceraya atılır. Yaşanan gelişmeyle bu kez herkes şoka uğrayacaktır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir