Görüş Bildir
Haberler
Seda Sayan ve Demet Akalın Arasında Gerginlik! "Sizi Kovmadılar Anlaşmanız BİTTİ"

Seda Sayan ve Demet Akalın Arasında Gerginlik! "Sizi Kovmadılar Anlaşmanız BİTTİ"

Müge Kakşi
30.05.2021 - 16:31

Demet Akalın'ın Star Tv'de Alişan'la yaptığı sabah programı geçtiğimiz yıl bitmişti. Akalın programın bitme nedenini Seda Sayan olarak gördüğü için sosyal medyadan Seda Sayan'ı engellemişti. Bunun üzerine Sayan kendini savunurken Demet Akalın bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Seda Sayan'a ateş püskürdü. İşte detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Seda Sayan ve Demet Akalın Arasında İpler Gerildi

Seda Sayan ve Demet Akalın Arasında İpler Gerildi

Demet Akalın, Star TV'de Alişan'la beraber hazırladığı sabah programın bitmesinin nedeni olarak gördüğü Seda SayanInstagram'da engellemişti.

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Seda Sayan, 'Kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamam' diyerek kendisini savundu.

Programlarının bitmesiyle kendisinin bir ilgisi olmadığını belirten Sayan, Demet Akalın'a cevap verdi.

Sayan açıklamasında ' TV ile yapılan anlaşmanız bitmiş 1 hafta önce. Sorduğumda 'sorun yok, anlaşabilirsin' mesajın elimde duruyor, komik olmayın. Sizi kovmadılar anlaşmanız BİTTİ.' diye konuştu.

Kısa süre sonra Akalın ise, 'Seni sever sayarız! 21 Mayıs 17.33'te 'Sakın inanmayın böyle abuk sabuk haberlere canlı yayın yapamam çocuklar' diye mesaj attın. Ben de, 'Sıkıntı yok' dedim. Cuma günü program bitişi, 'Ben başlıyorum' diye sormadan mesaj attın. Biz ekiple ağlarken bu mesaj... Cenaze evine davulla gidilmez. Sen bunu daha iyi bilirsin. Profesyonellikte her şey olur. Son açıklamam ama beni seninle yanak yanağa göremezler. Bilgine' diye Sayan'a karşılık verdi.

Demet Akalın'ın Ateş Püsküren Paylaşımı

Demet Akalın'ın Ateş Püsküren Paylaşımı
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın