Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Saygınlık, Kudret, Zafer, Başarı! Rüyada Silah Görmek Ne Anlama Gelir?

-

Rüyada silah görmek hayırlı şeylere yorulur. Saygınlık, kudret, zafer, başarı, yükseliş, makam ve rütbe gibi... Silah aynı zamanda kurtuluş ve güven demektir. Siz de rüyanızda silah gördüyseniz bu içeriğimiz tam size göre! Keyifli okumalar.

Rüyada silah kullandığını görmek; hoş olmayacak bir durumun yaşanacağına işaret eder.

Rüya sahibi yapmadığı bir şeyle suçlanacak ve bundan olumsuz şekilde etkilenecek demektir.

Rüyada silah kuşanmak; şifa geleceğine işarettir.

Rüyada silah kuşanmak rüya sahibinin şifa bulacağının habercisidir. Aynı zamanda temkinli ve garantici bir kadını işaret eder.

Rüyada silah almak; iş hayatında kazanılacak başarının habercisidir.

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük bir başarı kazanacağına, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına ve haneye huzur dolacağına yorumlanır.

Rüyada silahla vurulmak; gelecek bir kötülüğe karşı önlem almak gerektiğini işaret eder.

Rüya sahibinin, kötü bir kişiden gelebilecek bir kötülüğe karşı bazı önlemler alacağına, çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine rivayet edilir.

Rüyada silah sesi duymak; şöhret kazanılacağının habercisidir.

İş dünyasında büyük bir şöhrete sahip olunacağına, bu şöhret sayesinde birçok kişiye yardım edileceğine, sorunların bu sayede aşılacağına işarettir.

Rüyada silahın patlamaması; verilen emeklerin umulmadık sonuçlar doğuracağının habercisidir.

Kişinin, yaptığı işte verdiği emeklere karşı hiç beklemediği bir şekilde zarar edeceğine, yardımcı tuttuğu bir işte yardımcısından ihanet göreceğine, uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine ya da askıya alınmak zorunda kalınacağına işarettir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir