Görüş Bildir
Haberler
Savaşçı 104. Bölüm Fragmanı

Savaşçı 104. Bölüm Fragmanı

Müge Kakşi
03.05.2021 - 17:32

Savaşçı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmanda; Halil İbrahim Kopuz bir askerinin 'Komutanım çok garip bir durum var Göktürk aynı anda iki yerde.' demesi üzerine oldukça kafası karışır. Öte yandan Türk askerinin planları güzel bir şekilde işlerken Haydar Bozkurt'un komutanına 'Göktürk Albay gerçekten bir kurban olabilir.' dediği duyulur. Göktürk kendisine ikizi kadar benzeyen düşmanla karşılaşır. İşte Savaşçı 104. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Savaşçı Son Bölüm Özeti

Savaşçı Son Bölüm Özeti

Albay Oktay Göktürk onur savaşı veriyor!

Yeva’nın adamlarından kurtulan Albay Göktürk, üsse gelir. Ancak Albay Kopuz ve Kılıç Timi tarafından bir suçlu gibi karşılanınca neye uğradığını şaşırır. Hemen sorguya alınan Albay Göktürk, Turan Birliği’ni bozmak için gerçekleştirilen eylemleri kesinlikle kendisinin yapmadığını söylese de, ne babası Gündüz Göktürk’ü ne de Albay Kopuz’u buna inandırması hiç kolay olmayacaktır. Çünkü eldeki bütün deliller onun suçlu olduğunu göstermektedir. Göktürk Albay başından geçenleri bütün detaylarıyla anlatır ve gerçeklerin ortaya çıkması için tek bir kilit  vardır: Yeva!

Yeva’nın yakalanması için gelen istihbarat doğrultusunda  Kılıç Timi hemen harekete geçer. Bu operasyon sırasında Yüzbaşı Haydar’ın aldığı önemli bir bilgi karargahı alarma geçirir. Ancak Mösyö, kendisi için artık tehlike arz eden Albay Göktürk’ü ortadan kaldırmak için yeni planını çoktan devreye sokmuştur. Her şeyi göze alan Göktürk Albay ise bu defa Mösyö’nün planını suya düşürüp, suçsuz olduğunu ispatlayabilecek midir?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın