Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sarp Yılmaz'ın Devleştiği İçerde'nin 17. Bölümünden Akılda Kalanlar

-

İçerde'nin 17.bölümü Melek üzerine kurulu gibi gözükse de Sarp'ın zirve yaptığı bölümlerden biri oldu. Her zor durumdan bir şekilde sıyrılmayı başaran Sarp, en dibi gördüğü bölümü zirvede bitirdi.

Klasik bir Sarp - Mert yüzleşmesi ile başladık bölüme. Mert adeta sorguya çekti Sarp'ı. İkisi de birbirinden şüphelenmeye tam anlamıyla başladı diyebiliriz.

Sarp'tan Mert'e: ”Celal Baba sevgi adamıdır. Şiddeti sevmez. İster ki her gün şiir yazsın, şarkıları söylesin.”

Çoşkun, Celal'in eski karısının kaçtığı adamın oğlu olan Yaşar'ı buldu. Bu nereden çıktı şimdi ya? Eliyle koymuş gibi buldu anında ikna etti bir de.

İkili Celal'e karşı savaş başlattılar. Bu kadar kolay mıydı?

Yusuf Müdür de sonunda Mert'ten şüphe duymaya başladı. Mert yüz kere kurtardı Celal'i, yeni mi ayıktın buna müdür diyeceğim ama yine taklaya gelecektir bir şekilde.

Yeşim DNA testini de Melek'in Sarp'la olduğunu da ona bilerek kaçtığını da söyledi Celal Baba'ya. Ah Yeşim ah. Adamın yüreğine indireceksin.

Yeşim bunlarla da yetinmedi, ”aynı annesi gibi” diye de tahrik ediyor Celal'i. Genç hanımı almışın ama oyuncağı da olmuşun be Kebapçı.

Çoşkun'la Yaşar kolaya kaçtı. Direkt gidip Melek'i kaçırdılar. Peki Melek'i kim kurtaracak? Yok Sarp değil Minik kurtaracak, yedik mi yemedik.

Çoşkun aile zehrini Melek'e de saldı bu arada. Aileni biliyorum diyerek Melek'in de içine girdi böylece.

Mert-Eylem çiftinin arası bozulacak mı dedik ama Mert Bey, Sen ve Füsun Teyze için polisliğimi tehlikeye attım diyerek tekrar gönlünü kazandı Eylem'in.

Biraz doğru biraz yalan var işin içinde. Mert, Sarp'ın dediği gibi çakal mı değil mi karar veremedik.

Sarp'ın Melek'le birlikte olduğunu öğrenen Kebapçı deliye döndü tabii ki. Gözlerini oyacağım dedi, gitti Sarp'ın eline silahı verdi. E bizimki bunu yer mi?

Alyanak yine formundaydı. Yaptığı ”ne biliyim abi testi”yle gergin diziye eğlence katmayı başardı. Ayrıca Berke diye mafya mı olur be?

Yusuf Müdür'ün henüz bilmediği oğlu da Alyanak ile iletişim kurdu. O noktada her şey birbirine girecek gibi birkaç bölüm sonra.

Sarp Bey'in son numarası. Karalama yöntemi ile Melek'in kaçırıldığı yerin adresini bulan Sarp, dur durak bilmeden çözüm üretmeye devam ediyor.

Celal Baba'yı başka depoya yönlendirdiler, içeri girdiği anda bombayla patlatacaklardı ama Sarp Kebapçı'yı bir kez daha kurtardı. Biz ona CanSarp mı desek artık?

Celal'e yapılan teklif basit: Ver canını, al Melek'ini. Bu bölümde Sarp'tan bir uçan bir de kaçan adeta.

Sarp, düşmanın bulması adına cebine çalışan bir verici yerleştirdi Celal Baba'nın. İkinci vericiyi ise bir şekilde Çoşkun'un cebine koydu. Bu sayede Melek'in yerini öğrendiler. Sarp yine en dipten en zirveye anlayacağınız.

Sarp ”ben bu oyunu bozarım” demeye devam ediyor. Hem Melek'i hem Celal Baba'yı kurtardı.

Çoşkun bildiklerimi söylerim diye son anlarını yaşarken bile tehdit etmeye devam ediyor Celal Baba'yı. Çoşkun ölmeyecektir ama nasıl? O da haftaya kalsın artık.

Sarp Yılmaz Beyefendi.

SarMel de kurulmuş.

Kebapçı'nın karizması sıkıntıda.

Füsun Teyze az gelmiş.

Alyanak Bey mi diyelim?

Melek'ten sıkılanlar..

Onda numara bitmez.

Ölüp dirilmesi gerekiyor daha.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
abdurrahman-killibacak

kötü yorumlar boş

abdurrahman-killibacak

EFSANESİN

abdurrahman-killibacak

iyi ki oldun be dizi

coolcrepeer12

acaba yeni bölümünde neler olucak melek kurtarılcakmıı ☺

haylazadam

çok severek izledim başlarda ama artık sıkmaya başladı. neden derseniz hep ters köşe hep ters köşe. biliyosun artık. nasılsa yakalanmaz. nasılsa kurtulur. nasılsa öğrenemez. vs. vs.

Görüş Bildir